Beykent Günlük Kiralık Daire – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Daire hizmetimizi 9 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Dairelerimiz 1+1 olup, bütün eşyalar eksiksiz bir biçimde bulunmaktadır. Dairelerimiz de konaklama yapar iken, kesinlikle herhangi bir şekilde sorun yaşamayacaksınız. Bunun garantisini firmamız (altın konaklama) olarak vermekteyiz. Sizlere en iyi bir şekilde hizmet veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca iletişime açıktır. Apart binamız da beylikdüzü günlük kiralık daire ofisimiz bulunmakta olup ofisimize dilediğiniz saatte misafir olabilmektesiniz. Doğa, şehir, deniz ve semt beylikdüzü manzaralı dairelerimiz de rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Çarşaflar, yastık kılıfları, terlikler ve havlular işini bilen ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde düzenlenmektedir. Firmamız güvenilir ve hijyene önem vermekte olan bir firmadır. Fuar alanı merkezine gelen misafirlerimizi de özel dairelerimiz de ağırlamaktayız. Sizleri bir müşterimiz olarak değil de bir misafirimiz olarak görmekteyiz. Konaklama sektöründe bu hizmeti vermekte olan bir çok beylikdüzü kişi yada kişiler olmasına rağmen günlük kiralık ev olarak en iyi hizmeti biz sunmaktayız. Firmamız  hijyene ve kaliteye oldukça önem vermektedir. Bu saye de insan sağlığına uygun bir biçimde kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece Beykent bölgesinde değil de İstanbul’un tüm genelinde hizmet sunmaktayız.

Beykent Günlük Kiralık Daire – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Daire

Beykent Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Ev Beykent sektöründe lider firma olmayı hedeflemiştik. Bu hedefimize en kısa süre içerisinde ulaşmış bulunmaktayız. Mutfak araç ve gereçleri eksik olmadığından ötürü dilediğiniz şekilde yemek ihtiyaçlarınızı gidere bilmektesiniz. Beykent Günlük Kiralık Daire hizmetimiz de aynı zamanda ekonomik fiyata dikkat etmekteyiz. Fiyatlarımız sabit olup, indirim ve ya iskonto sadece sürekli misafirimiz olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Gecelik fiyatlarımız hafta içi 60, hafta sonlarında ise sadece 80 TL olarak ücreti bulunmaktadır. Aynı zamanda Beykent günlük kiralık ev kaliteli bir hizmettir. Bizlere giriş ve çıkış saatlerinizi belirterek net bir fiyat alabilirsiniz. Rezervasyon oteller de olduğu gibi yapabilirsiniz. Gececi ekibimiz 3 kişidir. Sizlere en hızlı bir şekilde daire teslimatı yapmaktayız. Kiralama işlemini 1+1 dairelerimiz için en fazla 4 kişi olarak yapabilmektesiniz. Bu yazımız da sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek bilgilendirmek amaçlı yazdık. Daire özelliklerimiz ve uzun süreli kiralama ücretlerini 7/24 açık telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.