Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

İstanbulun yükselen yıldızı Beykent de konaklama fırstaları ile  sizlerin işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bir iş seyahati  arkadaş ziyareti ya da özel bir anın kutlanması için Beykenti tercihe etmeniz sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Bulunduğumuz konum itibari ile metrobüs durakları ve metro istasyonuna yakınlığımız sayesinde sizlere ulaşımda da çok büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence  ekibimiz sizlere hayalinizdeki konaklamayı gerçeğe dönüştürmekteyiz. Tüm ev eşyaları hazır bulunan stüdyo tipi dizayn edilmiş 1+1 2+1 ve 3+1 dairelerimiz sizlere eşsiz bir konaklama olanağı sağlamaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

Residence sosyal imkan sağlayan ve güvenlik olarak en üst düzeyde bulunan kaliteli yapılara verilen isimdir.Avrupa da yıllardır yaygın olarak bilinen ve kullanılan residence konaklama Ülkemizde de son yıllarda yeni bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul Beykent de yıllardır hizmet veren Lavinya Garden firması olarak sizlere Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence olarak residence hizmeti sunmaktayız. İstanbulun parlayan yıldızı Beykent de yükselen Hera residence dikkat çeken yapılarından biridir. Sizlerde bu yapı içerisinde yaşamak isterseniz ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.

Hijyen ve Temizlikten Kesinlikle Ödün Vermeyen Firmamız, Mutlak Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Sunar. Her dairemizde LCD TV,dvd oynatıcı, 5+1 ses sistemi, jakuzi,müzik seti ve bilgisayar bulundurulmaktadır. Konaklama süreniz boyunca eğlenceli vakit geçirmeniz için her detay düşünülmüştür.

Araçsız gelen müşterilerimiz için Metrobüs duraklarından ücretsiz transfer hizmetimiz vardır. Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence sektöründe en kaliteli hizmeti biz sunuyoruz. Bu konuda iddialıyız.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence için kafanıza takılan  yada  sormak istediğiniz her türlü soru için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.Sizlerin talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik konaklama opsiyonlarını beraber değerlendirip karar veriyoruz.Evlerimiz sizlere yerinde gösterek sizlerin daha kolay karar vermesini ve seçimlerinizi kendinizin yapmasını sağlıyoruz.Esnek gün seçeneklerimiz ile sizlerin daha rahat ve cazip konaklamasına olanak sağlıyoruz.

Sizlerde teknolojik üst düzey güvenlilikli hijyenik bir konaklama yaşamak isterseniz girişinde saçma sapan kayıt vb. işlemler ile uğraşmadan kendinizi evinizde hissetmek isterseniz mutlaka Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ailesi ile irtibata geçmelisiniz.

Beykent günlük kiralık daireler ailesi olarak 9 yıldır kaliteden ödün vermeden sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.