Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Harika bir konaklam ve rahat bir gece geçirmek isterseniz Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler olarak sizde bizim misafirimiz olmalısınız. Kurumsal konaklama firmasından güvenle günlük residence kiralayın. . Rezervasyon numaramız günün her saati açıktır. 1+1 ve 1+0 Dairelerden oluşan konaklama birimlerimiz gönül rahatlığı ile konaklamanız için bütün ayrıntılar hesaplanarak dizayn edilmiştir. İster otel olsun, ister pansiyon yada günlük kiralık daire. Bir konaklama yerinden her insanın temel beklentileri aynıdır. Temiz, güvenilir ve makul fiyat.

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler – 0532 4060045

Odalarımız personelimize verilen talimata uygun olarak belli standartlar çerçevesinde temizlenir. Ardından denetimi yapılarak yeni müşteriye hazır duruma getirilir. Siz odanıza geçtiğiniz zaman televizyon çalışmıyor, kumandanın pili yok, kombi arızalı gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Çünkü siz odaya gelmeden önce temizlik ve gerekli ekipmanların kontrolü yapılmış olası arızalar giderilmiştir.

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Fiyat konusunda ise zaten her şey ortada. İstanbul’da bizden ucuza konaklama hizmeti sunabilecek hiç bir tesis yada firma yok. İlanda da gördüğünüz gibi Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler fiyatlarımız 50 TL’den başlamaktadır. Üstelik burası sıradan bir pansiyon değil, lüks residence dairesidir. Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler ile ev tercih etmeniz için daha bir çok neden var. Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.Biz konuklarımızı lüks rezidans dairede ağırlıyoruz, kapıcı dairesinde değil.

Dairelerimizde konaklarken dışarıdan istediğiniz yiyecek ve içeceği alıp yanınızda getirebilirsiniz. Ve dilediğiniz yemeği burada dairenizde kendiniz yapabilirsiniz.  Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız.  3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. Beykent’nde tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada. Ayrıca bulunduğumuz site içerisinde bulunan market ve restaurantlardan da dairenize dilediğiniz ürünü siperiş edebilirsiniz.

Çay, kahve, su gibi temel içecekler her dairemizde ikram olarak konuklarımıza sunulmaktadır.

Tesisimiz oldukça kolay bulunabilecek bir adreste bulunmaktadır. İstanbul’un her semtinden adres, trafik problemi olmadan rahatlıkla ulaşılabilir. Beykent metrobüs hattı yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında.

Sizlerde rahat ve konforlu bir konaklama arıyorsanız mutlaka Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler  ailesine ulaşın.

https://youtu.be/MOIyVkZVcP0