Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev

İstanbulda oğlunuzun veya kızınızın nişan merasimi var.  Ve siz ailesi olarak istanbul dışında yaşıyorsunuz. Tüm aile bu güzel güne katılmak istiyorsunuz ama otel de nasıl konaklayacak bu kadar insan. Ve birkaç gün sürecek bu güzel günde yemek sorununu nasıl çözeceğiz diye düşünüyorsanız. Artık düşünmeyin çünkü Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev olarak sizlere istanbulda otel de sıkışıp kalmak yerine bu güzel gününüzde kendi evinizi istanbula taşıma imkanı veriyoruz. Hem yemeğinizi evinizde yapın paranız cebinize kalsın. Hemde kişi ücret verip yüksek maliyetli otellerde kalmaktan ise kendi evinizde daha ucuza konaklayın. Ve bütün Sevdiklerinizi kendi evinizde ağırlayın.Sizler için hazırlanmış 1+1 2+1 3+1 full eşyalı evlerimizde  konaklama imkanı sunuyoruz. Kendi evinizdeki gibi İstanbulda yaşama imkanı sunuyoruz.

Artık sizinde İstanbulda bir eviniz var.

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Evlermiz stüdyo tipi dizayn edilmiş olup içerisinde  herşey mevcuttur. LCD Plazma Tv Wifi kombi klima Modern koltuk takımlarınız mutfağiniz ve dolabınız yani sizin evinizde olan herşey sizlerin  hizmetinde İstanbul Beylikdüzü Günlük Kiralık daire de yani evinizde.

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev teras katımızda bulunan yüzme havuzumuzda dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev bulunduğu konum itibari sizlere istanbulun herköşesini ayağınıza sunuyor. Yanı başımızda bulunan metro istasyonu ile her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yada yürüme mesafesinde bulunan İETT durakları yolculuk edebilirsiniz.

Evinize alışveriş yapmak isterseniz Beykent Günlük Kiralık dairenin karşısında bulunan Migrosdan istediğiniz şekilde alışverişinizi sağlayabilirsiniz.

Akşamları evinizde sıkıldı iseniz Beykentin  en güze restaurant ve cafelerinde oturabilirsiniz ve yine hiçbir vasıta kullanmadan yürüyerek kendi evinize dönebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık daire olarak sizlerin evini sizler için hergün biz temizliyoruz.

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev

Beykent Günlük Kiralık Full Eşyalı Ev 9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır.Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Sizlerde istanbulda rahat bir konaklama yaşamak isterseniz mutlaka bize ulaşın.