Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire – 0532 4060045

Siz de İstanbul’u görmeyi, gezmeyi isterken, karşınıza çıkan konaklama ücretlerinden korkup vazgeçiyorsanız, artık vazgeçmenizi engelleyecek bir seçeneğiniz var. Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire sayesinde, kaliteli ve uygun fiyata, günlük apart kiralayarak, ev konforunu İstanbul gezinizle birleştirebileceksiniz.

Yaşı küçük binalar ve merkezi konumlarıyla, birbirinden kaliteli apart arasında, seçiminizi kolaylıkla yapacaksınız. Ailenizle huzurla kalacağınız, İstanbul’un tarihi mekânlarına ve eğlence merkezlerine tek vasıtayla ulaşabileceğiniz apart dairelerimiz sayesinde İstanbul şehrini doyasıya yaşayacaksınız.

Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire – 0532 4060045

Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire

Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire

Otele gittiğiniz zaman kişi başına günlük ücret ödersiniz. Günlük ev kiraladığınız da ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir, dolayısıyla kaç kişinin konaklayacağı kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır, aslında her şey kendi evinizdeki gibidir.Hem kalabalık gelip, hem de bir arada mı kalmak istiyorsunuz? O zaman gelin bizim misafirimiz olun ki; kendi evinizin ortamını birde İstanbul Beylikdüzü merkezde yaşayın.

Otel odası da artık size dar geliyorsa, gelin kendinize kısa süreli ev tutun. Kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayın kurutma askısı, ütü ve ütü masası tüm bunlar size sunulmaktadır. Kendi evinizin temizliğini ücretsiz olarak biz yapalım.

Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire  sizlere stüdyo tipi olarak dizayn edilmiş 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile full eşyalı LCD plazma tv, wifi ve klimalı odalarımız ile sizleri beklemekteyiz.Sizlerde kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız mutlak bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Daire olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız.

Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire  bulunduğu  konumu itibari ile sizlere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Sıcak yaz aylarında sizlere en güzel rahatlığı ve tatil heyecanını doyasıya yaşatmak için Beykent Günlük Kiralık Lüxs Daire   sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.

Sitemiz içerisinde yer alan resimler tamami ile gercek odalarımızın resimleridir.Firmamız dahilinde en çok tercih edilen daire modelerimiz sizler için toplamış bulunmaktayız. Dilerseniz buradan sizlerde inceleme yaparak dilediğiniz daire modelini beyenip bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.