Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler – 0532 4060045

Ailecek İstanbulda tatil de yapmak istiyoruz ama  otel fiyatları çok yüksek ve küçücük oda biz ise kalabalık bir aileyiz nasıl yatacağız? Yemek masrafları da bunun yanında cabası bir de ulaşım sorunu var diye kara kara düşünüyorsanız artık düşünmeyin. Tüm sorularınızın cevabı Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler ailesi cevaplıyoruz.

Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler firması olarak sizlere yeni ve temiz 1+1 2+1 3+1 full eşyalı Plazma TV Wifi ve eviniz de ihtiyacınız olan herşeyi hizmetinize sunuyoruz. Ücret konusunda da ise kişi başı değil seçtiğiniz  odaların büyüklüğüne uygun ve standart ücret tarifesi uyguluyoruz.

Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler

Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler

Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler  olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.Her kullanımda komple temzilenen oda,değişen yatak çarşaflarını,banyo havlularına güvenle kullanın. 3 gün ve üzeri kiralamalarda istasyon veya otogardan ulaşımınızı ücretsiz özel araç ve şoförle sağlıyoruz. Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler  daireler olarak sizlere İstanbul da konaklayacağınız zaman zarfında ihtiyacınız olan herşeyi hizmetinize sunmaktayız. Bizleri ziyaret ederek sizlerde canlı olarak görebilirsiniz yani evlerimizi sizlerin eşliğinde gezebiliriz.Kendi yemeğinizi kendiniz pişirin, misafirlerinizi kendi evinizdeymiş gibi Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler  ağırlayın.

Yemek yapmakta mı istemiyorsunuz?

Kendinize dert etmeyin .. Eviniz merkezde ve dışarıdan sınırsız sipariş imkânınız var. İstediğiniz ve aradığınız her şey hatta daha fazlası, yanı başınızda, ayağınızın altında…

Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler –  0532 406 0045

Sıcak ve bunaltıcı havada sizleri ferahlatmak ve rahatlamak amacıyla teras katımızda yüzme havuzumuz bulunmaktadır.

İş veya çeşitli nedenlerden dolayı Beylikdüzü veya beykent kiralık dairede kalmanız gerekti.. Otel odası da artık size dar geliyorsa, gelin kendinize kısa süreli ev tutun.Kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayın kurutma askısı, ütü ve ütü masası tüm bunlar size sunulmaktadır. Kendi evinizin temizliğini ücretsiz olarak biz yapalım. Her üç günde bir çarşaflarınızı değiştirip genel temizliğinizi gerçekleştirelim.

Sizlerde İstanbulda rahat ve sorunsuz bir tatil yada gece geçirmek isterseniz Beykent Merkez Günlük Kiralık Daireler  ve evlerimizi ziyaret edip misafirimiz olabilirsiniz.