Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire – 0532 4060045

Mega şehir İstanbulun en güzide şehri sakinliği ile ünlü Beylikdüzün de yaşamak isterseniz doğru adrestesiniz. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire ailesi olarak sizlere Beylikdüzün de sakin harika bir dinlenme imkanı sunuyoruz. İsterseniz home office,İsterseniz kafanızı dinleyebileceğiniz manzaralı bir oda,isterseniz de kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz ailenizle rahatca konaklayabileceğiniz 4+1 veya 3+1 dairelerimiz sizler için hizmetinizde.Temiz güvenli konaklamanın doğru adresi Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler ailesi sizleri beklemekteyiz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire  – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Şehir dışına çıkılan kısa süreli seyahatlerde konforlu bir şekilde bile kalınamayan küçücük otel odalarına mahkum kalınması zaten yeterince keyif kaçırırken bir de bu rahatsız konaklama için otellere hatırı sayılır meblağların ödenmesi, sinirlerin gerilmesine neden olur. Aslında iş gezilerinden turistik maksatlı birkaç günlük seyahatlere, şehir dışına yapılan ziyaretlerde otellere ödenen parayla ev konforunun da fazlasını sunan bir dairede kalınabilir. Günlük kiralık villa hizmeti sunan web siteleri sayesinde nereye gidilirse gidilsin rahatça konaklanabilecek bir ev bulmak için birkaç dakika ayrılması yeterli oluyor. Günlük kiralık ev tutmak için dakikaların yeterli olmasından daha güzel olansa, lüks bir bireysel konfor vaat eden dairelerin bile cazip fiyatlarla günlük ve haftalık olarak kiralanabilmesi.

Beylikdüzü Kiralık günlük Daire ile ev tercih etmeniz için daha bir çok neden var. Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.

Beylikdüzü Kiralık Günlük Daire sizlere stüdyo tipi olarak dizayn edilmiş 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile full eşyalı LCD plazma tv, wifi ve klimalı odalarımız ile sizleri beklemekteyiz.Sizlerde kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız mutlak bize ulaşın. Beylikdüzü Kiralık Günlük Daire olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. Beykent’nde tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire   yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzünde en çok sevilen ve tercih edilen firmayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire  ekibi olarak sizlere 7/24 günlük kiralık daireler hakkında hizmet vermekteyiz. Bütçenize uygun lüks ve kiralık daireleri sizin isteğinize ve talebinize göre ister günlük ister aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler güvenli temiz ve konforun doğru adresidir.

https://youtu.be/ZwQhZz-oNGk