Beylikdüzü günlük kiralık daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmetimiz 2000 yılından günümüze kadar kaliteli ve en uygun fiyatlara verilmektedir. Günlük kiralık daireler hem ofis çalışanlarının hem de kısa vadeli Beylikdüzü Beykent Büyükçekmece civarında görüşmeleri, toplantıları olan kişiler için son derece uygundur.

Beylikdüzü günlük kiralık daire havuzlu ve manzaralı olarak hizmet verir. Tüm Beylikdüzü günlük kiralık daire müşterilerimize ücretsiz havlu (havuz için) ve ücretsiz ikram tepsisi ile birlikte sunulmaktadır. Beylikdüzü‘nde Aradığınız Günlük Kiralık Ev seçenekleri. Beykent, Bizimkent, İnnovia 2 ve Hera Clup Günlük Kiralık Ev Lavinya Garden Sweet Home kalitesi ve güvencesi ile hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralama firması olarak sizlere Beylikdüzü merkez de konforlu ve hijyenik 1+1 dairelerimizde günlük kiralık ev hizmeti veriyoruz.Beylikdüzü günlük kiralık daire olarak sizlere uzaktaki eviniz sloganı ile konforu ve huzuru en uygun koşullarda sunuyoruz. Günlük Kiralık Daire Her hangi bir yer de acil bir şekil de kalmamız gerekirse ve o bölge de oteller de yer yoksa ya da ev kalitesin de ve rahatlığın da bir daire de kalmak istemekteyseniz günlük kiralık daire seçimleri tam size göre olmaktadır. Yani size içerisin de birkaç gün kalmanız için ev kiralamanızı önermekteyiz. Biz Beylikdüzü günlük kiralık daire firması olarak size en iyi şekil de evler kiralamayı amaçlamış durumdayız. Kiralık dairelerimiz oldukça güzel bir yerdedir.

                                                                         %100 memnuniyetiniz için hizmetinizdeyiz…

Beylikdüzü günlük kiralık daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire

DAİRENİN ÖZELLİKLERİ
1 Adet 82 ekran LCD TV
1 Adet DVD Player
Kablo tv Yayını
KABLOSUZ SINIRSIZ İNTERNET
KLİMA (24.000 Btu)
1 Adet ÇİFT KİŞİLİK YATAK
1 Adet Oturma Grubu Takımı
1 Adet Buzdolabı
1 Adet Mikrodalga fırın

(Kettle), NESCAFE, ÇAY, MUTFAK EŞYALARI, SICAK SU
Ütü, Temiz Havlu, Nevresim, Şampuan, Sıvı sabun, Kişiye özel terlik, Saç kurutma makinası

Yemek ve her türlü tüketim ihtiyaçlarınızı ister evde,ister yürüyerek isterseniz telefon ile rahatça karşılayabileceğiniz merkezi konumdadır.

Günlük kiralık dairelerimiz Beylikdüzü ve Beykent konumundadır. Lavinya Garden olarak günlük kiralık daireye ihtiyacınız var ise 1+0 Günlük kiralık, 1+1 Günlük kiralık , lüks Günlük kiralık  daire çeşitlerimiz ile en iyi kaliteyi en uygun fiyat ile konaklama imkanı garantisi veriyoruz. Bizlere Günlük kiralık  Lavinya Garden haritamızdan ulaşabilir ve ya iletişim numaralarımızdan hemen Günlük kiralık dairelerde yerinizi ayırabilirsiniz.

Lavinya Garden sizlere para odaklı değil hizmet odaklı bir yaklaşım sunmayı seçmiştir. Sizlerin memnun olduğu taktirde, tanıdıklarınıza bizleri önermesinin milyarlarca liralık reklamlara eşdeğer olduğunu biliyoruz.

Daire resimlerini sizler için orjinal hallerini yaratarak çekip sizlere sunarız. Fotoğraflarda oynamalar sizlere hoş göstermek için oynamalar asla yapmayız. Geldiğinizde ne gördüyseniz onu alırsınız. Sürprizler ile karşılaşmanız imkansızdır.

Sonuç olarak biz sizin rahatınız için sürekli kendini geliştiren bu konuda eğitim alan hizmet odaklı bir firmayız.