Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler – 05324060045

Kısıtlı bir bütçe ile aileniz ile beraber güzel bir İstanbul tatili geçirmek istiyorsunuz. Ama ayırdığınız bütçenize uygun bir otel bulamıyorsunuz. Tüm bu sıkıntıları bildiğimiz için sizlere Beylikdüzünde kendi eviniz de tatil yapmanızı öneriyoruz. günlük kiralık daireler Beylikdüzü  olarak sizlere bir tatilde ihtiyacınız olabilecek herşeyin fazlasını sunmaktayız. Beylikdüzü Günlük Kiralık daireler olarak 9 yıldır her gün kendimizi geliştirerek devam ettiğimiz bu sektörde sizlere hayallerinizi süsleyen evleri İstanbulda hizmetinize sunmaktayız.

Peki Beylikdüzü günlük kiralık dairelerin bir otelden ya da diğer konaklama imkanlarından farkı nedir ?

Günlük Kiralık daireler Beylikdüzü diğer konaklama olanaklarından birçok farkı vardır. Bunlardan kısaca söz etmek gerekirse  en önemlisi 9 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde fiyat ve kalite standartlarımızdan asla taviz vermedik. Evlerimiz stüdyo tipi dizayn edilmiş olmakla birlikte içerisinde wifi LCD Plazma klima ve ihtiyacınız olan herşey bulunmaktadır. Hem tatilinizi yaparak hemde evlerinizde kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayabilir kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilirsiniz. Böylelikle ekonomik olarak tasarruf etmiş olursunuz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler – 05324060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler

Diğer bir farkımız ise bulunduğumuz konumla ilgili. Beylikdüzü Günlük Kiralık daireler olarak Metro istasyonuna yürüme mesafesindeyiz. Ve hemen yanımız İstanbulun tamamına ulaşabileceğiniz İETT durakları bulunmaktadır. Dilerseniz de 3 gün ve üzeri konaklamalarda Beylikdüzü Günlük kiralık daireler ailesi olarak sizlere tahsis edeceğimiz aracımızla seyahat edebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük kiralık daireler olarak sizlerin özel günlerinizde sizler için hazırladığımız evlerinizde partnerize güzel bir süpriz yapabilirsiniz Cam tavanlı evlerimizde partnerizle unutulmayacak güzel ve romantik bir tatil olanağı sizleri beklemektedir.

Beylikdüzü Günlük kiralık daireler olarak Beylikdüzü merkezde bulunduğumuz için Beylikdüzünün  en güzel cafe ve restaurantlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hemen karşımızda bulunan migrosdan dilediğiniz gibi alışverişinizi yaparak evinizde rahat bir gece yaşayabilirsiniz.

Günlük kiralık daireler  Beylikdüzü olarak evlerinizi hergün özel ekibimiz tarafından temizlenmektedir.

Sıcak yaz aylarında bunaldıysanız. Sizler için teras katımızda bulunan yüzme havuzumuzda dilediğiniz gibi yüzerek eğlenebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük kiralık dairelermiz İstanbula iş ve fuar için gelen vatadaşlarımız içinde inanılmaz uygundur. İstanbul un en büyük fuar alanı olan TÜYAP hemen yanımızda yer almaktadır. Hem işinizi yaparak hemde mesai soununda kendi evinizde istiraat etmek isterseniz mutlaka Beylikdüzü Günlük kiralık daireler olarak bize ulaşın.