Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev 9 yıldır hizmet veren tecrübeli bir firmayız. Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev

Yaşı küçük binalar ve merkezi konumlarıyla, birbirinden kaliteli apart arasında, seçiminizi kolaylıkla yapacaksınız. Ailenizle huzurla kalacağınız, İstanbul’un tarihi mekânlarına ve eğlence merkezlerine tek vasıtayla ulaşabileceğiniz apart dairelerimiz sayesinde İstanbul şehrini doyasıya yaşayacaksınız.

Beylikdüzü bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz ve  tüyap fuar merkezine (tüyap fair convention and congress center) olan yakınlığımız ile yerli ve yabancı fuar katılımcılarına kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama imkanları sunuyoruz.

Günlük kiralık dairelerimizin ve evlerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev – 0532 4060045

Bunu bizleri ziyaret ederek sizlerde canlı olarak görebilirsiniz yani evlerimizi sizlerin eşliğinde gezebiliriz.

Kendi yemeğinizi kendiniz pişirin, misafirlerinizi kendi evinizdeymiş gibi Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev ağırlayın.
İş veya çeşitli nedenlerden dolayı Beylikdüzü veya beykent kiralık dairede kalmanız gerekti.. Otel odası da artık size dar geliyorsa, gelin kendinize kısa süreli ev tutun.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev

Beylikdüzü Günlük Kiralık Lüxs Ev

Kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayın kurutma askısı, ütü ve ütü masası tüm bunlar size sunulmaktadır. Kendi evinizin temizliğini ücretsiz olarak biz yapalım. Her üç günde bir çarşaflarınızı değiştirip genel temizliğinizi gerçekleştirelim.
Yemek yapmakta mı istemiyorsunuz?

Kendinize dert etmeyin .. Eviniz merkezde ve dışarıdan sınırsız sipariş imkânınız var. İstediğiniz ve aradığınız her şey hatta daha fazlası, yanı başınızda, ayağınızın altında…
Otele gittiğiniz zaman kişi başına günlük ücret ödersiniz. Günlük ev kiraladığınız da ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir, dolayısıyla kaç kişinin konaklayacağı kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır, aslında her şey kendi evinizdeki gibidir.
Sürpriz mi hazırlamak istiyorsunuz? Özel tasarımlarla hazırlanan daireler, her daireye özenle seçilmiş koltuk takımları sizinde sürprizine renk katacak.
Canınızmı sıkıldı esgüven suitin sizler için sunduğu 24 saat sınırsız internet keyfinden sizde yararlanın üstelik hiçbir ücret ödemeden.
Her kullanımda komple temzilenen oda,değişen yatak çarşaflarını,banyo havlularına güvenle kullanın.
3 gün ve üzeri kiralamalarda istasyon veya otogardan ulaşımınızı ücretsiz özel araç ve şoförle sağlıyoruz.