Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler resimleri internet sitemizde de yer almaktadır. Dairelerimiz normal bir ev gibi tasarlanmış ve eşyalar siz kıymetli müşterilerimizin rahat edebileceği en ideal şekilde yerleştirilmiştir. Genel olarak her türlü ev eşyasının bulunduğu dairelerimizde eksik olan hiçbir şey yoktur. Özellikle 1 kişiden fazla kalmalarda oldukça hesaplı olan dairelerimizde ücretlendirmeler otellerde, pansiyonlarda ve apartlarda olduğu gibi kişi başı değildir. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire ailesi olarak 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler – 0532 406 0045

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler

Dairelerin büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişen günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısından bağımsız olmaktadır. Dairelerimizde müşterilerimizin rahat etmeleri için klima kombi LCD Plazma Ve wifi  gibi ihtiyaç duyulan eşyalar mevcuttur. 1+0 stüdyo daireleri ile 2+1 arasında değişen dairelerimiz konum itibari ile de oldukça elverişli yerdedir.. Alışveriş yapılacak pek çok yer yürüme mesafesinde olması sayesinde her türlü ihtiyacınızı aracınıza binmeye gerek duymadan alabilirsiniz.

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.

Fiyatlarımız oldukça ekonomik olduğundan dolayı genellikle indirim yapılmamakta olup erken rezervasyonlarda ve 1 hafta ve üzeri kalan müşterilerimize özel fiyat tarifeleri ile özel indirimler uygulanmaktadır. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev de manzaraları da güzel olan dairelerimizin resimlerine bakmak için internet sitemizdeki resimlere bakabilirsiniz.

Her türlü görüşünüzü bizimle paylaşmak için telefon numaramızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan adresimizi ziyaret ederek personellerimizle beraber kiralamak istediğiniz daireye gidebilir.

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzün de en çok sevilen ve tercih edilen firmayız.

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler

Beylikdüzü Merkez Günlük Kiralık Ev Ve Daireler

Beylikdüzü günlük kiralık daire ev sahibinden temin edeceğiniz ev anahtarı ile gönül rahatlığıyla kalmaya başlayabilirsiniz. Evlerde konaklarken herhangi bir durumdan dolayı bir isteğiniz ya da ihtiyacınız olması durumunda telefon numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Düzenli olarak bakımı yapılan ve eksikleri kontrol edilen dairelerimizde sizlerin rahat edebilmesi için her türlü ayrıntılar dikkatli bir şekilde düşülmüştür. Dilerseniz internet sitemizde yer alan dairelerimizin resimlerine bakmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bir inceleme için dairelerimiz görmeye gelebilirsiniz.