Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire – 05324060045

İstanbulun en güzide ve şirin şehri olan Beykent de parlayan yıldızı  Hera Residence da sizde hayellerinizi süsleyen bir konaklamaya sahip olabilir. 9 yıldır sizlere en üst düzeyde ve kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire olarak istanbul da en çok sevilen ve tercih edilen konaklama firmasıyız.

Gelişen teknoloji ortamında internet sitelerinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Şirketlerin kurmuş olduğu web sayfaları üzerinden yapılan alışverişler ve internet ortamında online olarak kurulan hizmetlerden faydalanmak için aynı anda binlerce kişi internet sitelerine akın etmektedir. İnternet sitelerinde oluşan bu yoğunluğa emlak sektörü de hızlı bir şekilde hizmet etmek için internete ihtiyaç duyulmaktadır. Emlak sistemi sitenizin aynı anda binlerce kişi tarafından ziyaret edilmesine ve herkese aynı anda ve hızda hizmet etmeye yaramaktadır. İnternet sayfasında yayımlanan bilgilerin veya hizmetlerin herkes tarafından görülmesini sağlayan sistem sayesinde kiralık ve satılık evler daha kolay bulunmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire – 05324060045

Site içerisinde emlak bilgileri anında o sayfayı ziyaret eden kişiler tarafından görülmektedir. Ev konusunda birçok kez ihtiyacı karşılamak için farklı kişiye hitaplar beklenmektedir. Ataköy’de günlük kiralık evler sayesin ihtiyaçlarınız tüm hızı ile görülmektedir. İstanbul’da birçok gelen gezi amaçlı olsun iş nedeni ile olsun konaklama olmaktadır. Oteller bu konaklamalardan yüksek paralar almaktadır. Düşük fiyatlı oteller ise güven hissi vermemektedir. Fakat günlük kiralık evler ise tam tersine bir hizmet sunmaktadır. Fiyat olarak oteller baz alındığında çok düşük fiyatlar ile güvenilir yüksek kalitede kalma imkanı sunmaktadır. Ayrıca ev imkânı sayesinde birçok kez dışarıdan yemek söylemekten kaçınılarak evde yemek yapma imkânı sayesinde daha çok ekonomik anlamda içe bağımlı olmuş oluruz.

Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire özellik bakımından müşterilerine hizmet açısından çok iyi imkânlar sağlamaktadır. İstemiş olduğunuz dizayn ve modele göre evleriniz hazırlanmakta olup ihtiyacınız olan malzemeler kullanılmaktadır. İçerisinde LCD TV, DIGITURK Yerli ve Yabancı Kanallar, Oturma Grubu, Çift Kişilik Yatak, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Saç Kurutma Makinası başta olmak üzere birçok ev malzemesi evin içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca ekstra durumlar için ev içerisine farklı malzemelerde yerleştire bilinir. Birçok kişi ya da toplu bir şekilde gelen grup otellere yüksek fiyat vermektense eşyalı kiralık ev tercihi yapmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire

Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire

Oteller her ne kadar lüks gibi gözükse de aslında pek rahat yerler değildir. Oteller tamamı ile para kazanma yerine odaklı kuruluşlar oldukları için birçok şeyden para alacaklardır. Fakat kiralık ev rahatlığı hiçbir yerde değişilmez bir rahatlıktır. Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire içerisinde kendi evinde olmuş gibi rahat edeceksiniz ve uygun fiyata daha uzun süre evde kalabilme imkânı göstereceksiniz. Kiralık evin bir diğer artısı otellerdeki gibi bir sürü prosedüre gibi evraklar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi eviniz için ne geçerli ise eşyalı kiralık evler içinde aynısı geçerlidir. Beykent Günlük Kiralık Ev Apart Daire merkezi yerde olup havalimanına 5 – 10 dk. mesafededir. Ayrıca evin etrafında alış veriş marketleri bulunmaktadır.

Günlük kiralık ev Beykent konusunda kişinin aklına herhangi bir soru işreti gelmemelidir. Evlerimiz 7/24 saat gözetim altında bulunan site içerisinde bulunmaktadır. Herkesin rahat ve huzurlu bir biçimde kiralık evde yaşaması eşya derdi olmadan konaklaması çok önemlidir. Bizlere internet sitemizden ulaşabilir veya telefon ile arayarak konu hakkında ince ayrıntılar ile bilgi alabilirsiniz. Evlerin içerisinde kullanılan malzemeler son kalitedir. Sizin kullanımınız sırasında herhangi bir arıza vermemesi için her zaman bakımları özenle yapılmaktadır.

Ekonominizi düşünerekten günlük kiralık evler sizlere çok cazip gelecektir. İstanbul’da Beykent ’de Avrupa yakasının gözde semtinde bu lüks kaliteli kullanışlı kiralık evlerde kalmak sizin de hakkınızdır. Hiç otellerde uğraşmadan daha ekonomik ve güvenilir bu evleri tercih edeniz. Paranız cebinizde kalacak konforu her zaman hissedeceksiniz. Sizlerin memnuiyet içerisinde ağırlamak için sizleri bekliyoruz.

 

Beykent Günlük Kiralık Evim – 05324060045

İstanbulda deniz manzaralı ve göl manzaralı olarak teknolojik modern Hera Residence da sizler için hazırlanmış harika bir konaklama imkanlarından sadece 60 TL ye yararlanmaya nederseniz ? Beykent Günlük Kiralık Evim Hera Clup Evleri ile rüyalarınızı süsleyen Stüdyo tipi dizayn edilmiş dairelerimizi sizleri bekliyor.

İstanbulun en güzide ve şirin şehri olan Beykentin parlayan yıldızı  Hera Residence da sizde hayellerinizi süsleyen bir konaklamaya sahip olabilir. 9 yıldır sizlere en üst düzeyde ve kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Clup Evleri olarak istanbul da en çok sevilen ve tercih edilen konaklama firmasıyız.

Beykent Günlük kiralık Dairelerimiz 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde dizayn edilmiştir. Kapalı devre güvenlik kamera sistemleri korunan ve özel güvenliği bulunan dairelerimiz de sizler için özel otopark alanı da mevcuttur.
Beykent Günlük Kiralık Evim sizler için evlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz herşey sizlerin hizmetindedir.

Evlerimizde sizlerin ihtiyacınız olacak herşey mevcuttur. Günlük ikram tepsilerimiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, fön makinesi, LCD Plazma TV, sıcak su cihazı, fırın ve kablolu tv yayınlarımız, günlük gazeteleriniz evlerimizde buluna sizlerin hizmetinde bulunan eşyalarımızdır.

Beykent Günlük Kiralık Evim – 05324060045

Konumu ve özellikleri ile oldukça öneme sahip olan İstanbul’un elit, sakin semtlerinden birisi olan Beykent ’de ki günlük kiralık evlerimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan MUTLULUK duyarız.

Beykent Günlük Kiralık Evim

Beykent Günlük Kiralık Evim

Dairelerimizin havalimanı, fuar alanları gibi çeşitli yerlere yakın olmasından dolayı İstanbul’a gelen kişiler için özellikle tercih edilmektedir.

Beykent’de bulunan dairelerimiz merkezi konumda bulunması sebebi ile yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Firmamız, siz değerli misafirlerimizin ihtiyacına göre hizmet veren, kalite, konfor ve rahatlığı sizlere sunmaktadır.

Siz değerli misafirlerimizin her türlü ihtiyacına yönelik alternatifleri ile çeşitli 1+1 2+1 3+1 oda sayısına sahip dairelerimiz, bizi tercih eden misafirlerimiz tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.

Siz kaç kişi konaklayacağınızı söyleyin, biz evinizi ayarlayalım!

Müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş firmamız siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Beykent Günlük Kiralık Evim ailesi olarak Güler yüzlü personellerimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan MUTLULUK duyarız.

Sizler de Beykent Günlük Kiralık Evim sizlere sunduğu ayrıcalıklardan 60 TL den başlayan şok fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Lavinya Garden ailesi olarak sizleri bekliyoruz…..

Beykent Günlük Kiralık Dairem – 05324060045

İstanbulda deniz manzaralı ve göl manzaralı olarak teknolojik modern Hera Residence da sizler için hazırlanmış harika bir konaklama imkanlarından sadece 60 TL ye yararlanmaya nederseniz ? Beykent Günlük Kiralık Dairem ile rüyalarınızı süsleyen Stüdyo tipi dizayn edilmiş dairelerimizi sizleri bekliyor.

Farklı sebeplerden dolayı şehir dışına çıkmanız mı gerekiyor ? konaklama yapılacak yere karar veremediniz mi ? otel odalarında konaklamak size sıkıcı gelmeye mi başladı ?

Bu sorulara vereceğiniz cevap evet ise o zaman sizler için günlük kiralık ev alternatifleri ortaya çıkmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Dairem

Beykent Günlük Kiralık Dairem

Beykent Günlük kiralık Dairelerimiz 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde dizayn edilmiştir. Kapalı devre güvenlik kamera sistemleri korunan ve özel güvenliği bulunan dairelerimiz de sizler için özel otopark alanı da mevcuttur.
Beykent Günlük kiralık dairelerimiz sizler için evlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz herşey sizlerin hizmetindedir.

Evlerimizde sizlerin ihtiyacınız olacak herşey mevcuttur. Günlük ikram tepsilerimiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, fön makinesi, LCD Plazma TV, sıcak su cihazı, fırın ve kablolu tv yayınlarımız, günlük gazeteleriniz evlerimizde buluna sizlerin hizmetinde bulunan eşyalarımızdır.

Beykent Günlük Kiralık Dairem olarak sizleri misafirmiz olduğunuz zaman zarfında istanbulun trafik sorununu yaşamadan seyahat edebilme imkanı sunmaktayız. Arabanız otoparkımızda misafirmiz olurken sizlerde hemen bize 15 M uzaklıkta bulunan Metrobüs ve metro hatları trafik sorunu yaşamadan dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz.
Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Clup Evleri dilerseniz kendi yemeğinizi yapabilir dilerseniz Beylikdüzünün o nezih ve harika restaurantalarında dilediğiniz yemeği 7/24 evlerinize sipariş verebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairem – 0532 4060045

Peki günlük ev kiralamak istiyorsunuz ama günlük evler hakkında pek bilginiz yok mu ?

Bu yazımızda sizlere günlük ev kiralamanın faydalarından bahsetmek istiyoruz.

Günlük kiralık evler sizlere kendi evinizin konforu ve rahatlığında özel bir şekilde konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelde kaldığınız zamanlarda, otel odaları sizlere soğuk gelebilir. Otel odalarında ev ortamının rahatlığı ve sıcaklığını yakalayamamaktasınız.

Günlük kiralık evler yurtdışında olduğu gibi son zamanlarda ülkemizdede popüler bir hale gelmiştir.

Peki bu tarz kısa süreli konaklama yapılacak evler nasıl kiralanır ?

Günlük kiralık evler iki şekilde kiralanır.

1. Bazı sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu “Online Rezervasyon” sayfasından Rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Rezervasyon sayfasında bulunan telefon numaralarını arayarak Rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ataköy‘de bulunan 1+1 2+1 3+1 günlük kiralık dairelerimiz hakkında bilgi almak veya Rezervasyon yaptırmak için bizleri günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz.

Günlük kiralık ev sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Beykent Günlük Kiralık Dairem ailesi olarak Güler yüzlü personellerimizle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan MUTLULUK duyarız.

Beykent Günlük Kiralık – 0532 4060045

İstanbul dünyanın her yanından gelen gezginler için popüler bir iş ve turizm merkezi olması ile beraberinde Beykent semtinde bulunan tuyap fuar ve kongre merkezi sayesinde Beykent günlük kiralık daire olanakları tam bir konaklama seçeneği haline gelmiştir. Bu günlük kiralık dairelerin olanakları mini ankastre bir mutfak, yüksek çözünürlüğe sahip ful led televizyon, yüksek hızda fiber internet, çay kahve makinesi gibi daha bir çok özellikleri ile beraberinde hijyen ve temizlik faktörüyle günlük kiralık daireler beylikdüzü bölgesinin bir numaralı seçimi haline gelmiştir.Günlük kiralık daireler birçok otel tarafından sunulan veya bir konut kompleksi içinde ki birimlerinayrı bir şekilde kullanılması yöntemiyle günlük kiralık olarak hizmet vermektedir. Beykent günlük kiralık dairelerimiz geniş bant ve yüksek hızlı fiber internet, kısa veya uzun süreli konaklamalar için tamamen mobilyalı ful eşyalı, perde ve yatak çarşafları ve banyo gibi günlük yaşam olanaklar ile donatılmıştır.

Beykent Günlük Kiralık – 0532 4060045

Beykent Günlük Kiralık

Beykent Günlük Kiralık

Günlük kiralık daireler geleneksel otellere göre avantajları, uygun fiyatla konaklama imkanı sunması ve ev tipi olarak sağladıkları büyük artısı. Otel odası mantığının üstüne geçmesini sağlamaktadır, Otel odası denildiği zaman akla gelen tek bir oda içerisinde güzel bir banyo akla gelmektedir fakat günlük kiralık daireler tercihinize bağlı olarak bir, iki veya üç yatak odası ve genellikle daha büyük bir alanı kapsayan aynı boyutlu bir otel odasında daha az ödeme ve konfor olanaklarıyla sunulmaktadır.
Birçok gezginler ve ziyaretçiler için, günlük kiralık daireler yemek konusunda büyük bir esneklik sağlar, bir buzdolabı, mikrodalga fırın ve yemek pişirme aralığı olarak modern mutfak ve banyo ile donatılmış, akşam yemeği için dışarı çıkmak yerine evde yemek pişirmeyi tercih edebilirsiniz. Bir günden fazla konaklama süreçlerinde dışarıdan yemek yeme olanağı maddi olarak büyük bir bütçe ayrılmasına sebep olmaktadır.Aileler ve gezginleriçin günlük kiralık daire içerisinde yemek yapma olanagı para tasarrufu için mükemmel bir seçenektir.

Beykent Günlük Kiralık – 0532 4060045

Beykent günlük kiralık daireler aşağıdaki kullanıcılar için son derece yararlı bir seçenektir.
Sık sık konferanslar ve seminerler için şehri ziyaret eden,kurumsal yolcuların büyük ölçüde düşük fayda-maliyetli günlük kiralık daireler aramasına yöneltmektedir, bu yüzden beylikdüzünde bir emlak satın almak zorunda kalmadan şirketleri için ekonomik bir konaklama seçeneğidir günlük kiralık daireler.
Beykent taşınmaya isteyen insanlar kalıcı konaklama ararken rahat bir merkez olarak hizmet veren kısa süreli kiralama hizmetinden faydalanabilmeleri için günlük kiralık daireleri seçmektedirler,
Mobilyalı, ful eşyalı ve mutfaklı olan günlük kiralık daireler çocukları ile seyahat edenler için özel alanları bulunan günlük kiralık dairelerde güvenli oyun alanları, çocuk etkinlikleri ve Çocuk güvenlik tedbirleri sağlamak günlük kiralık daireleri daha cezbeder hale getirmiştir.
Günlük kiralık daire seçeneği için sırt çantalı gezginler çok daha maliyetli bir otelde tek oda kiralamak zorunda kalmadan uygun fiyatlı otel odası konforununun ötesinde rahat ve güvenilir daha etkili bir seçenektir günlük kiralık daireler.

Beykent Günlük Kiralık

Beykent Günlük Kiralık

Tedavi için Beykent  gelen turistler doktorları tarafından önerilen diyetleri korumak için ve organik yemek yeme keyfini tam donanımlı mutfakta gerçekleştirebilirler.
Günlük kiralık daire kiralamak bir otel odası rezervasyonu yapmaktan daha kolay basit ve prosedür süzdür. Bir online özel web sitesi veya günlük kiralık daire sahibi ile direk irtibata geçerek günlük kiralık daire rezervasyonunuzu kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Dünya şehri ziyaretçiler için lüks konaklama sağlayan nihai şöhret ünü ile beraberinde Beykent günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralık tam donanımlı daireler sunar.
Beylikdüzünde birçok günlük kiralık daire tesisi mevcuttur. Günlük kiralık daireler için Beykent en popüler alanlarından biridir. Beylikdüzünde günlük kiralık daireler birçok farklı bütçeye hitap eden modern tesislerimizden tercihinizi yapabilirsiniz,

 

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri

İstanbul dışında yaşayıp İstanbula fuar çalışması, tatil yada üniversite de okuyan arkadaşınızı ziyaret etmek maksadıyla gelmek istiyorsunuz. Ama sizin için en önemli sorun bu kısa seyahat süresince kalabileceğiniz ucuz ve güvenilir bir otel bulmak. Oteller de yüksek fiyatlar ödeyip küçücük bir oda da hem uyumak hemde yemek kadar sıkıcı bir sorun olamaz. Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri olarak biz diyoruz ki İstanbul da kendi evinizde neden 60 Tl ye kalmayasınız.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri – 0532 4060045

Beykent günlük kiralık daireler olarak sizlere kendi evinizde gibi yaşayabileceğiniz full eşyalı stüdyo tipi dairelerimizde hizmet vermekteyiz. Hem kendi yemeğinizi yapın hem misafirleriniz ağırlayın hemde kaldığınız zaman zarfında çamaşırılarınızı yıkayın.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri

Küçük bir otel odasında konaklamaktansa kendi evinizde kalmak sizler için hem ekonomik olacak hemde sizlere daha rahat bir dinlenme imkanı sunacaktır.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri içeriği hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz. Evlerimiz 1+1 2+1 Ve 3+1 stüdyo tarzı dizayn edilmiştir. Evlerimizde sizlerin ihtiyacınız olacak herşey mevcuttur. Günlük ikram tepsilerimiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, fön makinesi, LCD Plazma TV, sıcak su cihazı, fırın ve kablolu tv yayınlarımız, günlük gazeteleriniz evlerimizde buluna sizlerin hizmetinde bulunan eşyalarımızdır.

Beykent Günlük Kiralık Daireler –  0532 4060045

Beykent günlük kiralık dairelerimiz bulunan otopark alanımız 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır.
Sıcak yaz aylarında ya da stres dolu geçen bir iş günün ardından sizlerde dilerseniz Beykent günlük kiralık dairelerin ücretsiz olarak sizlere hizmet veren teras katımızdan bulunan yüzme havuzumuzda eğlenebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Daireler Hera Residence Evleri olarak hafta sonları sizleri ücretsiz barbekü partisi vermekteyiz. Ve her hafta sonu beykente birkaç km uzaklıkta bulunan sahil beldelerinde Firmamız tarafından ücretsiz servisler kaldırmaktayız.

Sizlerde İstanbulda rahat ve güvenilir bir konaklama yaşamak isterseniz Beykent Günlük Kiralık Daireler ailesinin bir misafiri olmalısınız. Tüm Saydığımız hizmetlere sadece 60 TL sahip olabilirsiniz. Bizlere dilerseniz Sitemiz üzerinden dilerseniz yukarıda bulunan telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz dairenin fotoğrafını seçerek bizlere telefon ile ulaşarak önceden randevunuzu yaptırabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler – 0532 406 0045

İstanbulun yeni turizm ve tatil olarak yeni gözde şehri Beykent de sizler de Lavinya Garden farkını yaşamak istermisiniz. Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler stüdyo tipi 1+1, 2+1, 3+1 şekilde sizler için tahsis edilmiş bulunmaktadır.

9 yıldır kalitemizden ödün vermeden sizlere Günlük kiralık daireler hizmeti vermekteyiz. Beykent Günlük kiralık daireler olarak sizlere tatil sırasında kendinizi evinizde hissetmeniz için gerekli herşeyi tahsis etmek bulunmaktayız.
Göl manzaralı ve Deniz manzaralı dairelerimizde sizler için herşey mevcuttur. LCD Plazma tvler, Çamaşır makinesi, Fön makinesi, buzdolabı, Lig tv yayını dairelerimizde sizleri beklemektedir.

Beykent günlük kiralık dairelerimiz sizler için her hafta sonu barbekü partileri düzenlemekteyiz. Sizlerin rahatı için herşeyi düşünen ve her an sizlerin hizmetinde olan personelimiz misafir olduğunuz süre zarfından tüm eksiklerini tahsis etmek için sizleri beklemektedir.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler – 0532 406 0045

Beykent günlük kiralık dairelerimiz dilerseniz teras katımızda bulunan yüzme havuzumuzda 7/24 stres atmak ve spor yapmanız için sizlere hizmet vermektedir.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler

Hafta sonlarında Beykente sadece bir kaç km uzaklıkta bulunan sahil şeridine sizler için ücretsiz servis kaldırmaktayız. Bu sayede kendi evlerinizde konaklarken tatil yapmak ya da ailecek deniz havası almak isterseniz sizlerer ücretsiz olarak ulaşım hizmeti sunmaktayız.

İstanbulun tarihi ve o güzel yerlerini gezmek ziyaret etmek isterseniz. Beykent Günlük kiralık dairelerimiz de kaldığınız sürece bu yerlere ulaşmanız sizler için daha kolay olacaktır. Bizlere sadece 15 m uzakta bulunan metrobüs ve metro durakları sayesinde ulaşımınızı trafik stersi yaşamadan yapabileceksiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler olarak sizlere her zaman en üst düzey hizmet vermekteyiz. Günlük kiralık dairelerimizde kalmak siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz bizlere telefon numaramızdan ya da sitemiz üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan üzerinde ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Apart Evler ile kendinizi güvende rahat ve huzurlu bir konaklama sizler için sadece 60 TL den başlayan fiyatlar ile sizlerin hizmetinde. Sizler için 3 gün ve üzeri konaklamalar firmamızın sizlere tahsis ettiği araçlarımız ile seyahatlerinizde rahat bir ulaşım imkanı sağlamaktayız. Sitemiz de bulunan dairelerimizin fotoğraflarını inceleyerek  istediğiniz dairenin randevusunu önceden telefon numaramız üzerinden yapabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz – 05324060045

Beykentin en çok tercih edilen ve beğenilen ilk residence günlük kiralık daire konutu olan Hera Residence da harika ve unutulmaz bir konaklamaya ne dersiniz ? Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz olarak sizlere havuzlu, Deniz Manzaralı ve merkezde bulunan dairelerimizde sizler için konaklandığınız zaman zarfında ihtiyaç duyabileceğiniz herşeyi sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz  sizlere için hergün özel temizlik ekiplerimiz tarafından hergün düzenli olarak temizlenmektedir. Odalarınıza hergün günlük gazeteleriniz bırakılmaktadır. İkram tepsimiz hergün düzenli olarak değişmektedir.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz  ile beykent merkezde bulunuduğu için heryere yakındır. Beykentin en tanınmış alışveriş merkezleri ve cafeleri sadece sizlere 10 M uzaklıkta bulunmaktadır.

Günlük Kiralık Dairelerimiz de sizler için çamaşır makinesi, buzdolabı, LCD Plazma TV,Kablolu yayınlar ve Lig TV, Klima, Fırın,Milangaz, Ütü gibi ihtiyacınız olan herşey yer almaktadır. Dilerseniz yemeğinizi kendiniz evinizde yapın dilerseniz Beykent merkezden evlerinize sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz Çamaşırınızı Siz kendiniz yıkayın dilerseniz ekiplerimize teslim biz sizler için yıkayalım ütüleyelim ve evlerinize teslim edelim.

Günlük Kiralık Dairelerimiz Beykent  teras katında ve bahçesinde bulunan havuzlarımızda günlük ücretsiz olarak dilediğiniz kadar yüzüp eğlenebilirsiniz. Günlük Kiralık Dairelerimiz Beykent  olarak sizlere hafta sonları barbekü partileri vererek tatilinizde sizlere eğlenme imkanları sunmaktayız.

Beykent Günlük Kiralık Daireler iş piyayasında bulunan değerli müşterilerimiz için de oldukça uygundur. TÜYAP fuarı yürüme mesafesinde sadece 15 M uzaklıkta bulunmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz  üç gün ve üzeri konaklamalarda sizlere ulaşım için servis kolaylığı da sunmaktadır.

Sizlere 9 yıldır en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Hergeçen gün sizler ile daha da büyümekteyiz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz Sahil kesimine de yakın olmasından dolayı sizler için en cazip konaklama yeridir. Sahil kesimine hergün düzenli olarak servislerimiz hareket etmektedir. Bu şekilde sizler kendi evlerinizde konaklarken hem araç yakıtı hem şehir trafiği sorunu yaşamadan ekonomik bir şekilde tatilinizi yapacaksınız.

Bu harika hizmetlerimiz sizler için sadece 60 TL dir. Sizler de Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz  ile konaklamak istanbul da kendi evlerinizde yaşamak için bize telefon numaramız üzerinden yada Sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL

İstanbulun çiceği burnunda güzel semti Beykent tatil ve rahat bir konaklama yapmak yada sıkıldığınız zamanlar da kafanızı dinlemek için harika bir şehirdir. Biz de Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve Beykent Günlük Kiralık daireler  ailesi olarak bu şehirde sizlere 9 yıldır hizmet vermekteyiz.  Beykent de Hera residence da stüdyo tipi dairelerimiz 1+1 2+1 3+1 olarak sizlere hizmet vermektedir. Yüzme havuzlu bu dairelerimiz sizler için sadece Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL dir.

Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık daireler 60 TL

Beykent Günlük Kiralık daireler 60 TL

Beykent günlük kiralık dairelerimiz içerisinde site içi kapalı otopark sistemi bulunmaktadır. Otopark alanımız 7/24 kapalı devre güvenlik kamera sistemimiz ile korunmaktadır. Beykent günlük kiralık dairelerimiz  Beykent de konum olarak merkezde yer almaktadır. Karşımız da yer alan Migros sayesinde evlerimizde kaldığımız süre zarfında alışveriş konularında asla zorluk çekmeyeceksiniz. Beykent günlük dairelerimizde herşey sizlerin evleri şeklinde dizayn edilmiş bulunmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL  den başlayan şok fiyatlar ile sizlerin hizmetindedir. Bu evlerde sizler için LCD plazma televizyon Çamaşır makinesi Buzdolabı Ütü ve kendi evinizde kendi yemeğinizi yapmanıza yarayacak ocak ve fırınlar yer almaktadır. Günlük kiralık daireler Beykent ailesi olarak sizlere günlük ikram tepsilerimiz bulunmaktadır.

Beykent günlük kiralık evlerimizde kaldığınız zaman zarfında isterseniz kendi yemeğinizi kendiniz pişirin dilerseniz Beykent o nezih ve güzel restaurantlarında evlerinize sipariş verebilirsiniz.Beykent günlük kiralık daireler olarak TÜYAP fuarına da çok yakınız. İş ziyaretleriniz sırasında neden kendi evinizde kalmayasınız.

Beykent günlük kiralık daireler olarak üç gün ve üzeri konaklamalarda sizlere kendi araçlarımızı servis etmekteyiz.

Evet bu güzel deniz manzaralı ve Havuzlu evlerimizde sizler de konaklamak istemez misiniz ? Sadece 60 TL ye Beykent de Hera Residence ailesine misafir olabilirsiniz.

Beykent günlük kiralık daireler olarak sizlere hayalinizdeki konaklama olanaklarını sunmaktayız. Dairelerimiz her gün düzenli olarak temizlenmektedir.

Beykent günlük kiralık daireler olarak havuz başı barbekü partilerimiz ile dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Beykent günlük Kiralık daireler olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu sebepten dolayı beykent de en çok güvenilen ve tercih edilen firmayız. Sizlerde bizlerin bu harika evlerimiz de konaklamak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ya da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL – 0532 406 0045

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Beykent günlük kiralık dairelerimizin resimleri internet sitemizde de yer almaktadır. Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL ye hayallerinizdeki evi size tahsis ediyoruz.
Dairelerimiz normal bir ev gibi tasarlanmış ve eşyalar siz kıymetli müşterilerimizin rahat edebileceği en ideal şekilde yerleştirilmiştir. Genel olarak her türlü ev eşyasının bulunduğu dairelerimizde eksik olan hiçbir şey yoktur. Özellikle 1 kişiden fazla kalmalarda oldukça hesaplı olan dairelerimizde ücretlendirmeler otellerde, pansiyonlarda ve apartlarda olduğu gibi kişi başı değildir.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL

Dairelerin büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişen günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısından bağımsız olmaktadır.

Dairelerimizde müşterilerimizin rahat etmeleri için klima şofben gibi ihtiyaç duyulan eşyalar mevcuttur. 1+0 stüdyo daireleri ile 2+1 arasında değişen dairelerimiz konum itibari ile de oldukça elverişli yerdedir. TÜYAP Fuar alanına yakın olan dairelerimiz sessiz ve sakin konumdadır.
Alışveriş yapılacak pek çok yer yürüme mesafesinde olması sayesinde her türlü ihtiyacınızı aracınıza binmeye gerek duymadan alabilirsiniz. Dilerseniz şehirdeki belli başlı yerlere ve havaalanlarına belirli saatlerde hareket eden servislerimizden de yararlanabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz de Kendinizi Evinizde Hissedin.

Fiyatlarımız oldukça ekonomik olduğundan dolayı genellikle indirim yapılmamakta olup erken rezervasyonlarda ve 1 hafta ve üzeri kalan müşterilerimize özel fiyat tarifeleri ile özel indirimler uygulanmaktadır. Günlük kiralık ev Beykent de manzaraları da güzel olan dairelerimizin resimlerine bakmak için internet sitemizdeki resimlere bakabilirsiniz. Her türlü görüşünüzü bizimle paylaşmak için telefon numaramızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan adresimizi ziyaret ederek personellerimizle beraber kiralamak istediğiniz daireye gidebilir Beykent günlük kiralık daire ev sahibinden temin edeceğiniz ev anahtarı ile gönül rahatlığıyla kalmaya başlayabilirsiniz. Evlerde konaklarken herhangi bir durumdan dolayı bir isteğiniz ya da ihtiyacınız olması durumunda telefon numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Düzenli olarak bakımı yapılan ve eksikleri kontrol edilen dairelerimizde sizlerin rahat edebilmesi için her türlü ayrıntılar dikkatli bir şekilde düşülmüştür. Dilerseniz internet sitemizde yer alan dairelerimizin resimlerine bakmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bir inceleme için dairelerimiz görmeye gelebilirsiniz.

Sizlerde Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL ye İstanbulda kendi evinizin sahibi olmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beykent bölgesinde 9 yıldır hizmet veren Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı olarak tecrübeli bir firmayız. Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel prensiplerimizdendir. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Beykent bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz ve  tüyap fuar merkezine (tüyap fair convention and congress center) olan yakınlığımız ile yerli ve yabancı fuar katılımcılarına kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama imkanları sunuyoruz. Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı – 0532 4060045

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beykent günlük kiralık daireler olarak arzu ettiğiniz yatak seçimine göre hizmet veren ender günlük kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır,çünkü genelinde bir çok günlük kiralık daire hizmet saglayıcısı stüdyo daire içerisinde bir adet tek geniş yataklı hizmet vermektedir.Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı kiralık dairelerimizde seçenekleirmiz ile beraberinde kanepe, yemek Odası ,mutfak, tam banyo ve misafir tuvaleti ile bir çift kişilik yatak veya seçime göre degişkenlik gösterebilen iki ayrı yatak ile ikinci bir yatak odası, bir oturma odası ile günlük kiralık dairelerimiz tam bir ev konseptinde hizmet vermektedir.
Kısmi olarak Beykent gölü ve kısmi Beykent deniz manzarası eşliğinde açık alan teraslı günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır,
Mutfak mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve tüm mutfak malzemeleri ile donatılmıştır. Ücretsiz yüksek hızda fiber İnternet erişimi (Wi-Fi) tesisimiz genelindeki bütün alanlarda ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı topluluğu Hera residence sakinleri ve ziyaretçileri kozmopolit bir yaşam tarzı ile beraberinde günlük kiralık hizmeti veren sınırlı sayıda ve yeterlilikleri bulunan çok nadir firma ile beraberinde 20’den fazla restoran, sağlık ve spor tesisleri, gündüz bakım merkezlerinde kendi perakende mağazaları ve daha fazlası tesis bünyesinde yer almaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı bir ortam ve olanaklar sağlarken, sahilde yürümeyi sevenler için,günlük kiralık dairelerin sadece 1 km kadar uzağında Beykent sahil şeridi yer almaktadır,bu sahil şeridi içerisinde yüzmek, güneşlenmek mve çeşitli su sporlaır faaliyetleri bulmak mümkündür.
Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve yakın çevresi

Günlük kiralık dairelerden kolay erişim ile sadece 1km mesafede sahil şeridi, oteller, restoranlar ve kafeler, alışveriş merkezleri ile Beykent tam bir kozmopolit yaşam merkezi olmuştur.
İstanbul uluslararası havaalanı, 30 dakika için 30 km uzaklıktadır.
metrobüs istasyonuna sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır,