Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL – 0532 406 0045

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Beykent günlük kiralık dairelerimizin resimleri internet sitemizde de yer almaktadır. Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL ye hayallerinizdeki evi size tahsis ediyoruz.
Dairelerimiz normal bir ev gibi tasarlanmış ve eşyalar siz kıymetli müşterilerimizin rahat edebileceği en ideal şekilde yerleştirilmiştir. Genel olarak her türlü ev eşyasının bulunduğu dairelerimizde eksik olan hiçbir şey yoktur. Özellikle 1 kişiden fazla kalmalarda oldukça hesaplı olan dairelerimizde ücretlendirmeler otellerde, pansiyonlarda ve apartlarda olduğu gibi kişi başı değildir.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL

Dairelerin büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişen günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısından bağımsız olmaktadır.

Dairelerimizde müşterilerimizin rahat etmeleri için klima şofben gibi ihtiyaç duyulan eşyalar mevcuttur. 1+0 stüdyo daireleri ile 2+1 arasında değişen dairelerimiz konum itibari ile de oldukça elverişli yerdedir. TÜYAP Fuar alanına yakın olan dairelerimiz sessiz ve sakin konumdadır.
Alışveriş yapılacak pek çok yer yürüme mesafesinde olması sayesinde her türlü ihtiyacınızı aracınıza binmeye gerek duymadan alabilirsiniz. Dilerseniz şehirdeki belli başlı yerlere ve havaalanlarına belirli saatlerde hareket eden servislerimizden de yararlanabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Dairelerimiz de Kendinizi Evinizde Hissedin.

Fiyatlarımız oldukça ekonomik olduğundan dolayı genellikle indirim yapılmamakta olup erken rezervasyonlarda ve 1 hafta ve üzeri kalan müşterilerimize özel fiyat tarifeleri ile özel indirimler uygulanmaktadır. Günlük kiralık ev Beykent de manzaraları da güzel olan dairelerimizin resimlerine bakmak için internet sitemizdeki resimlere bakabilirsiniz. Her türlü görüşünüzü bizimle paylaşmak için telefon numaramızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan adresimizi ziyaret ederek personellerimizle beraber kiralamak istediğiniz daireye gidebilir Beykent günlük kiralık daire ev sahibinden temin edeceğiniz ev anahtarı ile gönül rahatlığıyla kalmaya başlayabilirsiniz. Evlerde konaklarken herhangi bir durumdan dolayı bir isteğiniz ya da ihtiyacınız olması durumunda telefon numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Düzenli olarak bakımı yapılan ve eksikleri kontrol edilen dairelerimizde sizlerin rahat edebilmesi için her türlü ayrıntılar dikkatli bir şekilde düşülmüştür. Dilerseniz internet sitemizde yer alan dairelerimizin resimlerine bakmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bir inceleme için dairelerimiz görmeye gelebilirsiniz.

Sizlerde Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL ye İstanbulda kendi evinizin sahibi olmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.