Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL

İstanbulun çiceği burnunda güzel semti Beykent tatil ve rahat bir konaklama yapmak yada sıkıldığınız zamanlar da kafanızı dinlemek için harika bir şehirdir. Biz de Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve Beykent Günlük Kiralık daireler  ailesi olarak bu şehirde sizlere 9 yıldır hizmet vermekteyiz.  Beykent de Hera residence da stüdyo tipi dairelerimiz 1+1 2+1 3+1 olarak sizlere hizmet vermektedir. Yüzme havuzlu bu dairelerimiz sizler için sadece Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL dir.

Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık daireler 60 TL

Beykent Günlük Kiralık daireler 60 TL

Beykent günlük kiralık dairelerimiz içerisinde site içi kapalı otopark sistemi bulunmaktadır. Otopark alanımız 7/24 kapalı devre güvenlik kamera sistemimiz ile korunmaktadır. Beykent günlük kiralık dairelerimiz  Beykent de konum olarak merkezde yer almaktadır. Karşımız da yer alan Migros sayesinde evlerimizde kaldığımız süre zarfında alışveriş konularında asla zorluk çekmeyeceksiniz. Beykent günlük dairelerimizde herşey sizlerin evleri şeklinde dizayn edilmiş bulunmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Daireler 60 TL  den başlayan şok fiyatlar ile sizlerin hizmetindedir. Bu evlerde sizler için LCD plazma televizyon Çamaşır makinesi Buzdolabı Ütü ve kendi evinizde kendi yemeğinizi yapmanıza yarayacak ocak ve fırınlar yer almaktadır. Günlük kiralık daireler Beykent ailesi olarak sizlere günlük ikram tepsilerimiz bulunmaktadır.

Beykent günlük kiralık evlerimizde kaldığınız zaman zarfında isterseniz kendi yemeğinizi kendiniz pişirin dilerseniz Beykent o nezih ve güzel restaurantlarında evlerinize sipariş verebilirsiniz.Beykent günlük kiralık daireler olarak TÜYAP fuarına da çok yakınız. İş ziyaretleriniz sırasında neden kendi evinizde kalmayasınız.

Beykent günlük kiralık daireler olarak üç gün ve üzeri konaklamalarda sizlere kendi araçlarımızı servis etmekteyiz.

Evet bu güzel deniz manzaralı ve Havuzlu evlerimizde sizler de konaklamak istemez misiniz ? Sadece 60 TL ye Beykent de Hera Residence ailesine misafir olabilirsiniz.

Beykent günlük kiralık daireler olarak sizlere hayalinizdeki konaklama olanaklarını sunmaktayız. Dairelerimiz her gün düzenli olarak temizlenmektedir.

Beykent günlük kiralık daireler olarak havuz başı barbekü partilerimiz ile dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Beykent günlük Kiralık daireler olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu sebepten dolayı beykent de en çok güvenilen ve tercih edilen firmayız. Sizlerde bizlerin bu harika evlerimiz de konaklamak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ya da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.