Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia

Sizlere sunabilecek olan bir çok emlak ofisi var. Bizlerde bu hizmeti size sunuyoruz fakat sunduğumuz hizmeti çok daha kaliteli, profesyonel ve mükemmel bir hale getirip o şekilde sizlerin bu evlere sahip olmasını sağlıyoruz. 1 günlüğüne de olsa bu hizmetten sizlerde faydalanabilirsiniz. Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia  firmamız da yer alan evlerimizin bir çoğu 60 ila 100 TL arasında olup hepsi son derece modern bir yapıya sahiptir. Bunu bizleri ziyaret ederek sizlerde canlı olarak görebilirsiniz yani evlerimizi sizlerin eşliğinde gezebiliriz.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia içerisinde genel olarak klima, yatak, oturma grubu, ücretsiz internet, LCD TV, sıcak su, banyo, tuvalet gibi hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerin tümü eğer sizler bizlerden günlük kiralık daire hizmeti satın alırsanız ücretsiz olarak sizlere veriliyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim sayfasını kullanabilir ve bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia  olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ayrıcalıkta 3 gün üzerinde konaklamalarda sizlere firmamızın tahsis ettiği araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız. Bulunduğumuz konum itibari ile asla ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Metro istasyonu sadece 15 M ilerimizde ve hemen yanına İstanbul İETT durakları bulunmaktadır.

Dışarı çıkışlarınızda dilerseniz anahatarınızı bize bırakın dilerseniz yanınıza sizin.

Sizlerde İstanbulda rahat huzurlu  ve güvenilir ve rahat bir konaklama yaşamak isterseniz sitemiz üzerinde ya da telefon numaramızdan mutlaka bize ulaşın.

Burada bulunan dairelerin tamamı ultra lüks dairelerdir. Kısaca bu konforu ne bir otelde, ne bir başka Beykent Günlük Kiralık Daire    hizmeti sunan firmada bulmazsınız.

Beykent Günlük Kiralık Daire 60 TL İnnovia – 0532 4060045

Bize kalsa sizlerin bizleri ofisimizde ziyaret etmesini isteriz. Vereceğimiz hizmetlerin kalitesinden ve profesyonelliğinden hepinizin yararlanmasını istiyoruz. Fiyatlarımız oldukça uygun yani her insanın kesesine uygun bir şekilde evlerimiz ve dairelerimiz bulunuyor.

Bizlere ulaşarak bu güzel ve profesyonel hizmetten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Evlerimizi sizlere tanıtmak ve ne derece profesyonel olduğumuzu göstermek isteriz. Bunun haricinde bizlere ulaşmak isterseniz iletişim sayfamız üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence

Sizlere sunabilecek olan bir çok emlak ofisi var. Bizlerde bu hizmeti size sunuyoruz fakat sunduğumuz hizmeti çok daha kaliteli, profesyonel ve mükemmel bir hale getirip o şekilde sizlerin bu evlere sahip olmasını sağlıyoruz. 1 günlüğüne de olsa bu hizmetten sizlerde faydalanabilirsiniz. Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence firmamız da yer alan evlerimizin bir çoğu 60 ila 100 TL arasında olup hepsi son derece modern bir yapıya sahiptir. Bunu bizleri ziyaret ederek sizlerde canlı olarak görebilirsiniz yani evlerimizi sizlerin eşliğinde gezebiliriz.

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence içerisinde genel olarak klima, yatak, oturma grubu, ücretsiz internet, LCD TV, sıcak su, banyo, tuvalet gibi hizmetler bulunuyor. Bu hizmetlerin tümü eğer sizler bizlerden günlük kiralık daire hizmeti satın alırsanız ücretsiz olarak sizlere veriliyor. Bu hizmetlerden faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim sayfasını kullanabilir ve bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence  olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ayrıcalıkta 3 gün üzerinde konaklamalarda sizlere firmamızın tahsis ettiği araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız. Bulunduğumuz konum itibari ile asla ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Metro istasyonu sadece 15 M ilerimizde ve hemen yanına İstanbul İETT durakları bulunmaktadır.

Dışarı çıkışlarınızda dilerseniz anahatarınızı bize bırakın dilerseniz yanınıza sizin.

Sizlerde İstanbulda rahat huzurlu  ve güvenilir ve rahat bir konaklama yaşamak isterseniz sitemiz üzerinde ya da telefon numaramızdan mutlaka bize ulaşın.

Burada bulunan dairelerin tamamı ultra lüks dairelerdir. Kısaca bu konforu ne bir otelde, ne bir başka Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence   hizmeti sunan firmada bulmazsınız.

Beykent günlük kiralık daire 60 TL Hera Residence – 0532 4060045

Bize kalsa sizlerin bizleri ofisimizde ziyaret etmesini isteriz. Vereceğimiz hizmetlerin kalitesinden ve profesyonelliğinden hepinizin yararlanmasını istiyoruz. Fiyatlarımız oldukça uygun yani her insanın kesesine uygun bir şekilde evlerimiz ve dairelerimiz bulunuyor. Bizlere ulaşarak bu güzel ve profesyonel hizmetten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Evlerimizi sizlere tanıtmak ve ne derece profesyonel olduğumuzu göstermek isteriz. Bunun haricinde bizlere ulaşmak isterseniz iletişim sayfamız üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar – 0532 4060045

Merhaba arkadaşlar Beykent sizlere bu gün yazımda günlük ev kiralamanın faydaları hakkında bilgi vereceğim. Bildiğiniz üzere üzerinden 7 gün 24 saat boyunca sizlere Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar hizmeti vermemekteyiz. Dairelerimiz hakkında detaylı bilgilendirmeyi İnternet sitemiz üzerinden inceleyip bize dönüş yapabilirsiniz. Günlük Ev Kiralama olarak 9 yılı aşmış süremiz ile konforu ve kaliteyi bir arada tutmaya devam ediyoruz. Sizlere en kaliteli ve konforlu bir şekilde hizmet veren firmamız 9 yıldır bu hizmeti sağlıyor. Günlük ev gayreti boyunca hep aklımdan geçenleri dile getiriyorum.

Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar – 0532 4060045

Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar

Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar

Sizlerinde bildiği üzere bu sektör de bir çok kişi ya da kişiler hizmet sağlamaktadır. Ben her Beykent zaman diyorum ki Günlük daire kiralama hizmetinde ilk öncelik ile temizliğe ve hijyene dikkat etmeniz gerekmektedir. Bundan sebep sizlere en iyi şekilde hizmet sağlamaktayız. . En konforlu, kaliteli, temiz ve hijyenik hizmeti biz vermekteyiz. Bu bölgede en iyi sağlam hizmeti veren bir firmayız. Bu sektör Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar da her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu sektör de 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz kimse yoktur. Personelimiz işinin ehli ve profesyonel hizmet veren bir ekiptir. Bundan ötürü en konforlu daire kiralama Beykent  de mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Odalarımız personelimize verilen talimata uygun olarak belli standartlar çerçevesinde temizlenir. Ardından denetimi yapılarak yeni müşteriye hazır duruma getirilir. Siz odanıza geçtiğiniz zaman televizyon çalışmıyor, kumandanın pili yok, kombi arızalı gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Çünkü siz odaya gelmeden önce temizlik ve gerekli ekipmanların kontrolü yapılmış olası arızalar giderilmiştir.

Beykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar sizlere her dairemizde sınırsız internet erişimi, klima, günün her saati sıcak su, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık terlik, temiz banyo ve el havluları, el sabunu, şampuan standart olarak bulundurulur. Ayrıca çay, su, nescafe ve soda gibi içecekler firmamızın ikramıdır. Dilerseniz hemen yanımızda buluna Migrostan kendi alışverişinizi yapıp evinizde kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Yada Beykent de bulunan harika restaurantlarımızdan evinize 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Sizlerde rahat ve konforlu bir konaklama arıyorsanız mutlaka BBeykent Günlük Kiralık Evler ve Odalar olarak bize ulaşın. Bizlere 0532 4060045 nolu telefonumuzdan dilerseniz www.gunlukkiralıkdaireler.com.tr adresimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence – 05324060045

Günlük kiralık evler otellere alternatif olarak insanların tatil veya gezi amaçlı bir yere gittiklerinde kaldıkları mekânların başında gelmektedir. Otel kalabalığı ve gürültüsünden kurtaran ve insanların kendi yerleşim yerleri dışında kendi evlerindeki rahatlığı bulabilecekleri günlük kiralık ev hizmeti ülkemiz ve dünyada yaygın olarak kullanılan bir yöntem olmaktadır. Bu yöntemi İstanbulda en üst düzey hizmet ve müşteri memnuniyeti ile sunan firmamız Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence olarak sizlere 9 yıldır hizmet vermekteyiz.

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence

Ülkemizin birçok yerleşim yerlerinde insanlar özellikle kalabalık arkadaş grupları ve geniş aileler tatil ya da gezi amaçlı düzenledikleri organizasyonlarda bu yerlerde kalarak hem maddi bakımdan daha az masraf yapmakta hem de rahatlık ve konfor adına otellere nazaran çok daha rahat etmektedir.

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence tutmanın kişilere sağladığı belki de en önemli avantaj onların hiçbir yere bağlı olmada tatil veya gezi için geldikleri yerleşim yerlerinde özgür bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmasıdır.

Günlük kiralık ev hizmetini müşterilerine veren firmamızda insanların bir kiralık ev tutarak bekledikleri verimi alabilmeleri adına onlara yardımcı olmaktadır. Bakımlı ve temiz günlük kiralık ev ve daireleri ile müşterilerimize hizmet veren firmamız müşterimizin kiraladıkları daire ve evde kendi evlerindeki gibi rahat bir şekilde oturmasını sağlamaktadır.

Bunun yanında firmamız müşterilerine Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence tutam süreçlerinde uzman personeli ile yardımcı olmakta ve kişilerin günlük kiralık ev noktasında istedikleri özeliklerde evleri tutmalarını mümkün kılmaktadır. Firmamız aracılığı ile günlük kiralık ev noktasında anlaşan kişiler tuttukları günlük kiralık evden istedikleri en üst düzeyde verimi rahatlıkla alabilecektir.

Ayrıca Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence dairelerimizde ve Beykent günlük kiralık evlerimizde 7/24 ücretsiz internet kullanım hakkınız mevcuttur ve 7/24 hizmet alabileceğiniz deneyimli personellerimiz ile güvenle konaklama imkanınız bulunmaktadır. Uygun fiyatlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda, kendi evinizdeki gibi rahat etmenin tek yolunun Beykent günlük kiralık daire veya Beykent günlük kiralık ev olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Beykent Günlük Kiralık Evlerimiz Hera Residence ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Artık sizler ve değerli misafirleriniz de bu rahatlığa adımınızı atın ve hesaplı konaklamanın tadını çıkarın! Unutmayın misafirimiz değilsiniz, çünkü evinizdesiniz…

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler seçeneklerimiz için Beykent günlük ev kiralama ya da beykent günlük daire kiralama seçeneklerimize ofisimize gelerek ve internet sitemiz üzerinden bilgilendirilebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler rahat edeceğiniz her türlü konfor imkanlarını bulabilirsiniz. Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler profesyonel temizlik şirketi aracılığı ile düzenli şekilde günlük temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Beykent günlük ev Genel anlamda tüm odaların temizlenmesi ve yatakların detaylı olarak temizlenip değiştirilmesi mümkündür. Amacımız değerli müşterilerimize kendi evleri kadar rahat ve konforlu aynı zamanda kusursuz bir konaklama hizmeti vermek istememizdendir.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daire Ayrıca dairelerde bulunan mobilyaların ve iç mimarinin son derece modern ve kaliteli olması da dikkat çekmektedir. Beykent günlük kiralık evlerde ister tek başınıza, erkek veya bayan olarak, isterseniz de grup olarak ya da ailenizle konaklamalarınızı yapabilirsiniz. Yalnız bayanlar da her zaman güvenlikli olan dairelerde rahatlıkla kalabilirler.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler – 0532 406 0045

İstanbul’un yükselen ilçelerinden olan Beykent konaklama fırsatları ile işlerinizi kolaylaştırıyor. Bir iş toplantısı, arkadaş ziyareti veya tatil için Beykent tercih etmeniz size avantaj kazandıracaktır. Beykent üzerinde bulunduğu E-5 karayolu, Metrobüs ve otobüs hatlarıyla ideal bir konum sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun bir konaklama yeri bulmak hiç de zor değil.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daire size eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Beykent günlük kiralık Daire ile ev ortamında ve ihtiyacınız olan her türlü ev eşyasına sahip olarak uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz. Günlük kiralık evler sayesinde kaldığınız süre içerisinde yapacağınız harcamaları da azaltabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daireler Bu evler sizlere isterseniz kendi mutfağınızda yemek yapma imkanı da sunuyor. Konaklayacak kişi sayısına göre çeşitlilik gösteren evlerden size uygun olanını bulmak hiç de zor değil. Beykent alışveriş ve fuar merkezleri ile sizlere avantaj sunuyor. Ayrıca İstanbul’un yazlık yerleri olarak görülen Gürpınar ve Silivri gibi bir çok mevkiye yakınlığı ile de cazip hale geliyor.

İstanbul’daki otellere nazaran günlük kiralık evler fiyat avantajı sağlamaktadır. Özel gün ve tatillerde otel fiyatlarındaki artış konaklamayı zorlaştırmaktadır. Bunun yerine Beylikdüzü’nde Beykent günlük ev günlük kiralık ev tercih ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bir otel odasından eksiği bulunmamakta hatta fazlası bulunmaktadır.

Beykent Günlük Kiralık Jakuzili Daire hem bir kişi için hem de aile için uygundur. Otel odasında tek bir odaya sıkışmak yerine ev konforunda vaktinizi geçirmeye ne dersiniz?

Esnek gün seçenekleri ile tam da ihtiyacınız olan konaklamayı sizlere sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim geçmeniz yeterlidir. Günümüz trendlerinden olan günlük kiralık ev fırsatını siz de yakalayın.

https://youtu.be/8d9VnKwF6wM

 

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire  ile sizde kendinizi evinizde hissedin.Her konaklamadan sonra özenle temizlenerek bir sonraki konuğumuza hazır hale getirilen dairelerimizde bir evde bulunması gereken bütün ev eşyaları eksiksiz olarak bulunmaktadır. Otopark sorunu yoktur. Kapalı otoparkımız ücretsizdir ve otoparktan direkt asansörle dairenize çıkma imkanı bulunmaktadır. Resimde görünen otopark girişinden direkt kapalı otoparka girerek konaklama yapacağınız daireye veya ofisimize gelebilirsiniz. Kapalı otoparkımız ve binamız 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Oldukça güvenli bir sitedir.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire

Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimiz sizlere her dairemizde sınırsız internet erişimi, klima, günün her saati sıcak su, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık terlik, temiz banyo ve el havluları, el sabunu, şampuan standart olarak bulundurulur. Ayrıca çay, su, nescafe ve soda gibi içecekler firmamızın ikramıdır. Dilerseniz hemen yanımızda buluna Migrostan kendi alışverişinizi yapıp evinizde kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Yada Beykent de bulunan harika restaurantlarımızdan evinize 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire – 05324060045

Odalarımız personelimize verilen talimata uygun olarak belli standartlar çerçevesinde temizlenir. Ardından denetimi yapılarak yeni müşteriye hazır duruma getirilir. Siz odanıza geçtiğiniz zaman televizyon çalışmıyor, kumandanın pili yok, kombi arızalı gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Çünkü siz odaya gelmeden önce temizlik ve gerekli ekipmanların kontrolü yapılmış olası arızalar giderilmiştir.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire  tercih etmeniz için bir çok neden var.Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.Biz konuklarımızı lüks rezidans dairede ağırlıyoruz, kapıcı dairesinde değil.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire  oldukça kolay bulunabilecek bir adreste bulunmaktadır. İstanbul’un her semtinden adres, trafik problemi olmadan rahatlıkla ulaşılabilir. Beykent metrobüs hattı yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ve Daire  ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Sizlerde rahat ve konforlu bir konaklama arıyorsanız mutlaka Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimizi ailesine ulaşın.

https://youtu.be/zcYxTwq8ObI

Beykent Günlük Kiralık Daire – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Daire hizmetimizi 9 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Dairelerimiz 1+1 olup, bütün eşyalar eksiksiz bir biçimde bulunmaktadır. Dairelerimiz de konaklama yapar iken, kesinlikle herhangi bir şekilde sorun yaşamayacaksınız. Bunun garantisini firmamız (altın konaklama) olarak vermekteyiz. Sizlere en iyi bir şekilde hizmet veren firmamız 7 gün 24 saat boyunca iletişime açıktır. Apart binamız da beylikdüzü günlük kiralık daire ofisimiz bulunmakta olup ofisimize dilediğiniz saatte misafir olabilmektesiniz. Doğa, şehir, deniz ve semt beylikdüzü manzaralı dairelerimiz de rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Çarşaflar, yastık kılıfları, terlikler ve havlular işini bilen ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde düzenlenmektedir. Firmamız güvenilir ve hijyene önem vermekte olan bir firmadır. Fuar alanı merkezine gelen misafirlerimizi de özel dairelerimiz de ağırlamaktayız. Sizleri bir müşterimiz olarak değil de bir misafirimiz olarak görmekteyiz. Konaklama sektöründe bu hizmeti vermekte olan bir çok beylikdüzü kişi yada kişiler olmasına rağmen günlük kiralık ev olarak en iyi hizmeti biz sunmaktayız. Firmamız  hijyene ve kaliteye oldukça önem vermektedir. Bu saye de insan sağlığına uygun bir biçimde kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece Beykent bölgesinde değil de İstanbul’un tüm genelinde hizmet sunmaktayız.

Beykent Günlük Kiralık Daire – 05324060045

Beykent Günlük Kiralık Daire

Beykent Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Ev Beykent sektöründe lider firma olmayı hedeflemiştik. Bu hedefimize en kısa süre içerisinde ulaşmış bulunmaktayız. Mutfak araç ve gereçleri eksik olmadığından ötürü dilediğiniz şekilde yemek ihtiyaçlarınızı gidere bilmektesiniz. Beykent Günlük Kiralık Daire hizmetimiz de aynı zamanda ekonomik fiyata dikkat etmekteyiz. Fiyatlarımız sabit olup, indirim ve ya iskonto sadece sürekli misafirimiz olan müşterilerimiz için geçerlidir.

Gecelik fiyatlarımız hafta içi 60, hafta sonlarında ise sadece 80 TL olarak ücreti bulunmaktadır. Aynı zamanda Beykent günlük kiralık ev kaliteli bir hizmettir. Bizlere giriş ve çıkış saatlerinizi belirterek net bir fiyat alabilirsiniz. Rezervasyon oteller de olduğu gibi yapabilirsiniz. Gececi ekibimiz 3 kişidir. Sizlere en hızlı bir şekilde daire teslimatı yapmaktayız. Kiralama işlemini 1+1 dairelerimiz için en fazla 4 kişi olarak yapabilmektesiniz. Bu yazımız da sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek bilgilendirmek amaçlı yazdık. Daire özelliklerimiz ve uzun süreli kiralama ücretlerini 7/24 açık telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler ile sizde kendinizi evinizde hissedin.Her konaklamadan sonra özenle temizlenerek bir sonraki konuğumuza hazır hale getirilen dairelerimizde bir evde bulunması gereken bütün ev eşyaları eksiksiz olarak bulunmaktadır. Otopark sorunu yoktur. Kapalı otoparkımız ücretsizdir ve otoparktan direkt asansörle dairenize çıkma imkanı bulunmaktadır. Resimde görünen otopark girişinden direkt kapalı otoparka girerek konaklama yapacağınız daireye veya ofisimize gelebilirsiniz. Kapalı otoparkımız ve binamız 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Oldukça güvenli bir sitedir.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler

Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimiz sizlere her dairemizde sınırsız internet erişimi, klima, günün her saati sıcak su, saç kurutma makinesi, tek kullanımlık terlik, temiz banyo ve el havluları, el sabunu, şampuan standart olarak bulundurulur. Ayrıca çay, su, nescafe ve soda gibi içecekler firmamızın ikramıdır. Dilerseniz hemen yanımızda buluna Migrostan kendi alışverişinizi yapıp evinizde kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Yada Beykent de bulunan harika restaurantlarımızdan evinize 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evler – 0532 406 0045

Odalarımız personelimize verilen talimata uygun olarak belli standartlar çerçevesinde temizlenir. Ardından denetimi yapılarak yeni müşteriye hazır duruma getirilir. Siz odanıza geçtiğiniz zaman televizyon çalışmıyor, kumandanın pili yok, kombi arızalı gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Çünkü siz odaya gelmeden önce temizlik ve gerekli ekipmanların kontrolü yapılmış olası arızalar giderilmiştir.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimiz tercih etmeniz için bir çok neden var.Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.Biz konuklarımızı lüks rezidans dairede ağırlıyoruz, kapıcı dairesinde değil.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimizi oldukça kolay bulunabilecek bir adreste bulunmaktadır. İstanbul’un her semtinden adres, trafik problemi olmadan rahatlıkla ulaşılabilir. Beykent metrobüs hattı yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında.

Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimizi ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Sizlerde rahat ve konforlu bir konaklama arıyorsanız mutlaka Beykent Günlük Kiralık Residence Evlerimizi ailesine ulaşın.

https://youtu.be/zcYxTwq8ObI

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Harika bir konaklam ve rahat bir gece geçirmek isterseniz Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler olarak sizde bizim misafirimiz olmalısınız. Kurumsal konaklama firmasından güvenle günlük residence kiralayın. . Rezervasyon numaramız günün her saati açıktır. 1+1 ve 1+0 Dairelerden oluşan konaklama birimlerimiz gönül rahatlığı ile konaklamanız için bütün ayrıntılar hesaplanarak dizayn edilmiştir. İster otel olsun, ister pansiyon yada günlük kiralık daire. Bir konaklama yerinden her insanın temel beklentileri aynıdır. Temiz, güvenilir ve makul fiyat.

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler – 0532 4060045

Odalarımız personelimize verilen talimata uygun olarak belli standartlar çerçevesinde temizlenir. Ardından denetimi yapılarak yeni müşteriye hazır duruma getirilir. Siz odanıza geçtiğiniz zaman televizyon çalışmıyor, kumandanın pili yok, kombi arızalı gibi durumlarla karşılaşmanız söz konusu değildir. Çünkü siz odaya gelmeden önce temizlik ve gerekli ekipmanların kontrolü yapılmış olası arızalar giderilmiştir.

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Fiyat konusunda ise zaten her şey ortada. İstanbul’da bizden ucuza konaklama hizmeti sunabilecek hiç bir tesis yada firma yok. İlanda da gördüğünüz gibi Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler fiyatlarımız 50 TL’den başlamaktadır. Üstelik burası sıradan bir pansiyon değil, lüks residence dairesidir. Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler ile ev tercih etmeniz için daha bir çok neden var. Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.Biz konuklarımızı lüks rezidans dairede ağırlıyoruz, kapıcı dairesinde değil.

Dairelerimizde konaklarken dışarıdan istediğiniz yiyecek ve içeceği alıp yanınızda getirebilirsiniz. Ve dilediğiniz yemeği burada dairenizde kendiniz yapabilirsiniz.  Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız.  3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. Beykent’nde tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada. Ayrıca bulunduğumuz site içerisinde bulunan market ve restaurantlardan da dairenize dilediğiniz ürünü siperiş edebilirsiniz.

Çay, kahve, su gibi temel içecekler her dairemizde ikram olarak konuklarımıza sunulmaktadır.

Tesisimiz oldukça kolay bulunabilecek bir adreste bulunmaktadır. İstanbul’un her semtinden adres, trafik problemi olmadan rahatlıkla ulaşılabilir. Beykent metrobüs hattı yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında.

Sizlerde rahat ve konforlu bir konaklama arıyorsanız mutlaka Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Evler  ailesine ulaşın.

https://youtu.be/MOIyVkZVcP0