Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs ev lerimiz ve Beylikdüzü günlük kiralık evlerimiz, İstanbul Beykent nün en işlek noktalarından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi nin hemen yanında olup, Beykent günlük kiralık dairelerimize ve Beykent günlük kiralık evlerimize metrobüs, minibüs veya şahsi aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs –  0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs dairelerimizin ve Beykent günlük kiralık evlerimizin otellere göre göre avantajlarını sıralayacak olursak; otele gittiğiniz zaman kişi başına günlük ücret ödersiniz, Beykent günlük kiralık daire ve Beykent  günlük kiralık ev sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir ve kaç kişinin konaklayacağı kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır. Kişi sayısı dikkate alınmaz. Otellerde ödeyeceğiniz ücret sadece oda içindir, bir bardak su için bile ekstra ücret ödemeniz gerekir ve genellikle bu ekstralar ederinden çok daha pahalıdır.

Beykent Günlük Kiralık Daire  Dublexs ailesi olarak sizlere 1+1 2+1 3+1 şeklindeki odalarımız stüdyo tipi dizayn edilmiştir. Evlerimizde wifi LCD plazma tv klima ve 24 saat sıcak su sizleri beklemektedir. Kendi evinizde olduğunuz için dilerseniz yemeğenizi kendinizi yapın dilerseniz Beylikdüzünün o neziz restaurantlarından odanıza 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs  olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ayrıcalıkta 3 gün üzerinde konaklamalarda sizlere firmamızın tahsis ettiği araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız. Bulunduğumuz konum itibari ile asla ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Metro istasyonu sadece 15 M ilerimizde ve hemen yanına İstanbul İETT durakları bulunmaktadır.

Ayrıca Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs dairelerimizde ve Beykent günlük kiralık evlerimizde 7/24 ücretsiz internet kullanım hakkınız mevcuttur ve 7/24 hizmet alabileceğiniz deneyimli personellerimiz ile güvenle konaklama imkanınız bulunmaktadır. Uygun fiyatlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda, kendi evinizdeki gibi rahat etmenin tek yolunun Beykent günlük kiralık daire veya Beykent günlük kiralık ev olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Beykent Günlük Kiralık Ev Dublexs ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Artık sizler ve değerli misafirleriniz de bu rahatlığa adımınızı atın ve hesaplı konaklamanın tadını çıkarın! Unutmayın misafirimiz değilsiniz, çünkü evinizdesiniz…

https://youtu.be/x76Vc3PDwf0