Beykent Günlük Kiralık Residence Daire Ve Ev – 0532 406 0045

İstanbul da Vatani görevini yapan oğlunuzun yemin töreni var. Ve büyük bir aile olarak onu bu özel gününde yalnız bırakmak istemiyorsunuz. Ama bir sorun var bu kadar insan nerede konaklayacağız diye mi düşünüyorsunuz. Artık düşünmeyin çünkü Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev olarak sizlere istanbulda otel de sıkışıp kalmak yerine bu güzel gününüzde kendi evinizi istanbula taşıma imkanı veriyoruz.
Sizler için hazırlanmış 1+1 2+! 3+1 full eşyalı evlerimizde konaklama imkanı sunuyoruz. Kendi evinizdeki gibi İstanbulda yaşama imkanı sunuyoruz.

Artık sizinde İstanbulda bir eviniz var.

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire Ve Ev

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev evlermiz stüdyo tipi dizayn edilmiş olup içerisinde herşey mevcuttur. LCD Plazma Tv Wifi kombi klima Modern koltuk takımlarınız mutfağiniz ve dolabınız yani sizin evinizde olan herşey sizlerin hizmetinde İstanbul Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev de yani evinizde.
Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev teras katımızda bulunan yüzme havuzumuzda dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz.
Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev bulunduğu konum itibari sizlere istanbulun herköşesini ayağınıza sunuyor. Yanı başımızda bulunan metro istasyonu ile her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yada yürüme mesafesinde bulunan İETT durakları yolculuk edebilirsiniz.

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev – 0532 406 0045

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev

Beykent Günlük Kiralık Residence Daire Ve Ev

Evinize alışveriş yapmak isterseniz Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Evnin karşısında bulunan Migrosdan istediğiniz şekilde alışverişinizi sağlayabilirsiniz.
Akşamları evinizde sıkıldı iseniz Beykentin en güze restaurant ve cafelerinde oturabilirsiniz ve yine hiçbir vasıta kullanmadan yürüyerek kendi evinize dönebilirsiniz.
Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev olarak sizlerin evini sizler için hergün biz temizliyoruz.
Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  Ve Ev 9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır.Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.
Sizlerde istanbulda rahat bir konaklama yaşamak isterseniz mutlaka Beykent Günlük Kiralık Residence Daire  ulaşın.