Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem – 0532 4060045

Beylikdüzün ’de Kendi Evinizin rahatlığında Günlük Kiralık Evler

Sizlere 9 yıldır en üst düzeyde hizmet veren firmamız Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem  ailesi olarak sizlere her gün düzenli temizliği yapılan ve içerisinde sizlere rahat bir konaklama yaşatmak için tüm eşyalı hazır ve son teknoloji modern olan stüdyo tipi dairelerimizde hizmet vermekteyiz

Günlük kiralık ev Beylikdüzü hizmetimiz sayesinde, son derece temiz, sizlere kendi eviniz rahatlık ve konforunu sunan kendi yemeğinizi pişirip kendi alışverişinizi yapabileceğiniz bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem -0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem

Beylikdüzü merkeze yakın evlerimizi kiralamanız durumunda, akşam canınız sıkıldığında dışarı çıkabilir, size en yakın marketlere hemen ulaşabilir, her türlü ev eşyası, gıda ve ürün ihtiyacınızı size yakın olan merkezden hemen karşılayabilirsiniz.
Bu şekilde mağdur bölge denilen, merkeze uzak ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanacağınız kısımlardan ev kiralamamız oluyorsunuz.
Temiz, Konforlu ve Lüks Günlük Kiralık Evler

Günlük kiralık dairelerimizde temizlik işlemleri, anlaşmalı temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde, sizden önce evi kiralayan kişilerden hiçbir iz kalmadan, tertemiz bir evde konaklamanız sağlanmaktadır.

Beylikdüzü günlük dairelerimizde, temiz havlular ve çarşaf takımları, evinizin temizliğini yapabileceğiniz elektronik cihazlar, yemek pişirmenize yarayacak olan tüm eşyalar yer almaktadır. Aynı zamanda temizlik ekibimizden destek alarak evinizi uzun vadeli kullanımlarda arada bir pratik bir şekilde temizletebilmeniz de mümkün olmakta.
Beylikdüzü’de Teknolojik Donanımı Tam Günlük Kiralık Evler

1+1, 2+1, 3+1 günlük kiralık dairelerimizin tümü, teknolojik açıdan tam donanımlı olarak sizlere sunulmaktadır. LCD ekran televizyon ve uydu yayını ile sevdiğiniz diziler, spor programları, maçlar, yabancı dizi ve filmler her an elinizin altında olacak ve ev ortamınızı aratmayacak şekilde televizyonu takıp edebilmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra kesintisiz WiFi bağlantısı ile telefonunuzdan ve diğer mobil cihazlarınızdan interneti kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır. Kablolu telefon bağlantısı bulunan evlerimizden bizimle iletişime geçip, herhangi bir problem durumunda hızlı bir teknik destek alabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Beylikdüzü’de Günlük Ev Kiralama

Temiz, konforlu, ferah ve düzenli evlerimiz, Beylikdüzü Lavinya Garden Sitesin de bulunmaktadır. Kiralık daire rezervasyonunuzu, internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Beylikdüzü ’nün farklı kısımlarında bulunan dairelerimiz, ayrıntılı fotoğrafları ile birlikte sitemizde yer almaktadır. Dairelerimizi inceleyerek, sizin, ailenizin konfor ihtiyacına en uygun olan daireyi kiralayabilirsiniz. 1+1 evlerimiz tek kişilik kullanım için kiralanmaktadır.
3+1 evlerimizi ise kalabalık arkadaş gruplarına ve ailelere kiralayabilmemiz söz konusu olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçerek size bu konuda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler – 0532 4060045

Beylikdüzü bölgesinde 9 yıldır hizmet veren Beylikdüzünde günlük kiralık daireler tecrübeli bir firmayız. Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel prensiplerimizdendir. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Beylikdüzü bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz ve  tüyap fuar merkezine (tüyap fair convention and congress center) olan yakınlığımız ile yerli ve yabancı fuar katılımcılarına kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama imkanları sunuyoruz.  Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler – 0532 4060045

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler olarak arzu ettiğiniz yatak seçimine göre hizmet veren ender günlük kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır,çünkü genelinde bir çok günlük kiralık daire hizmet saglayıcısı stüdyo daire içerisinde bir adet tek geniş yataklı hizmet vermektedir.Beylikdüzü günlük kiralık dairelerimizde seçenekleirmiz ile beraberinde kanepe, yemek Odası ,mutfak, tam banyo ve misafir tuvaleti ile bir çift kişilik yatak veya seçime göre degişkenlik gösterebilen iki ayrı yatak ile ikinci bir yatak odası, bir oturma odası ile günlük kiralık dairelerimiz tam bir ev konseptinde hizmet vermektedir.
Kısmi olarak beylikdüzü gölü ve kısmi beylikdüzü deniz manzarası eşliğinde açık alan teraslı günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır,
Mutfak mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve tüm mutfak malzemeleri ile donatılmıştır. Ücretsiz yüksek hızda fiber İnternet erişimi (Wi-Fi) tesisimiz genelindeki bütün alanlarda ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Beylikdüzü günlük kiralık daire topluluğu
Hera residance sakinleri ve ziyaretçileri kozmopolit bir yaşam tarzı ile beraberinde günlük kiralık hizmeti veren sınırlı sayıda ve yeterlilikleri bulunan çok nadir firma ile beraberinde 20’den fazla restoran, sağlık ve spor tesisleri, gündüz bakım merkezlerinde kendi perakende mağazaları ve daha fazlası tesis bünyesinde yer almaktadır.

Beylikdüzü günlük kiralık daireler lüks bir ortam ve olanaklar sağlarken, sahilde yürümeyi sevenler için,günlük kiralık dairelerin sadece 1 km kadar uzağında beylikdüzü sahil şeridi yer almaktadır,bu sahil şeridi içerisinde yüzmek, güneşlenmek mve çeşitli su sporlaır faaliyetleri bulmak mümkündür.
Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve yakın çevresi

Günlük kiralık dairelerden kolay erişim ile sadece 1km mesafede sahil şeridi, oteller, restoranlar ve kafeler, alışveriş merkezleri ile beylikdüzü tam bir kozmopolit yaşam merkezi olmuştur.
İstanbul uluslararası havaalanı, 30 dakika için 30 km uzaklıktadır. metrobüs istasyonuna sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır,

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem – 05324060045

Günlük kiralık evler otellere alternatif olarak insanların tatil veya gezi amaçlı bir yere gittiklerinde kaldıkları mekânların başında gelmektedir. Otel kalabalığı ve gürültüsünden kurtaran ve insanların kendi yerleşim yerleri dışında kendi evlerindeki rahatlığı bulabilecekleri günlük kiralık ev hizmeti ülkemiz ve dünyada yaygın olarak kullanılan bir yöntem olmaktadır. Bu yöntemi İstanbulda en üst düzey hizmet ve müşteri memnuniyeti ile sunan firmamız Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem olarak sizlere 9 yıldır hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem  – 05324060045

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem

Ülkemizin birçok yerleşim yerlerinde insanlar özellikle kalabalık arkadaş grupları ve geniş aileler tatil ya da gezi amaçlı düzenledikleri organizasyonlarda bu yerlerde kalarak hem maddi bakımdan daha az masraf yapmakta hem de rahatlık ve konfor adına otellere nazaran çok daha rahat etmektedir.

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem  tutmanın kişilere sağladığı belki de en önemli avantaj onların hiçbir yere bağlı olmada tatil veya gezi için geldikleri yerleşim yerlerinde özgür bir şekilde hareket etmelerine yardımcı olmasıdır.

Günlük kiralık ev hizmetini müşterilerine veren firmamızda insanların bir kiralık ev tutarak bekledikleri verimi alabilmeleri adına onlara yardımcı olmaktadır. Bakımlı ve temiz günlük kiralık ev ve daireleri ile müşterilerimize hizmet veren firmamız müşterimizin kiraladıkları daire ve evde kendi evlerindeki gibi rahat bir şekilde oturmasını sağlamaktadır.

Bunun yanında firmamız müşterilerine Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem  tutam süreçlerinde uzman personeli ile yardımcı olmakta ve kişilerin günlük kiralık ev noktasında istedikleri özeliklerde evleri tutmalarını mümkün kılmaktadır. Firmamız aracılığı ile günlük kiralık ev noktasında anlaşan kişiler tuttukları günlük kiralık evden istedikleri en üst düzeyde verimi rahatlıkla alabilecektir.

Ayrıca Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem  dairelerimizde ve Beylikdüzü günlük kiralık evlerimizde 7/24 ücretsiz internet kullanım hakkınız mevcuttur ve 7/24 hizmet alabileceğiniz deneyimli personellerimiz ile güvenle konaklama imkanınız bulunmaktadır. Uygun fiyatlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda, kendi evinizdeki gibi rahat etmenin tek yolunun Beylikdüzünde Günlük Kiralık Daire veya Beylikdüzü günlük kiralık ev olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairem  ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Artık sizler ve değerli misafirleriniz de bu rahatlığa adımınızı atın ve hesaplı konaklamanın tadını çıkarın! Unutmayın misafirimiz değilsiniz, çünkü evinizdesiniz…

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beylikdüzü bölgesinde 9 yıldır hizmet veren Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı olarak tecrübeli bir firmayız. Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel prensiplerimizdendir. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Beylikdüzü bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz ve  tüyap fuar merkezine (tüyap fair convention and congress center) olan yakınlığımız ile yerli ve yabancı fuar katılımcılarına kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama imkanları sunuyoruz.  Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı

Beylikdüzünde günlük kiralık daireler olarak arzu ettiğiniz yatak seçimine göre hizmet veren ender günlük kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır,çünkü genelinde bir çok günlük kiralık daire hizmet saglayıcısı stüdyo daire içerisinde bir adet tek geniş yataklı hizmet vermektedir.Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı kiralık dairelerimizde seçenekleirmiz ile beraberinde kanepe, yemek Odası ,mutfak, tam banyo ve misafir tuvaleti ile bir çift kişilik yatak veya seçime göre degişkenlik gösterebilen iki ayrı yatak ile ikinci bir yatak odası, bir oturma odası ile günlük kiralık dairelerimiz tam bir ev konseptinde hizmet vermektedir.
Kısmi olarak beylikdüzü gölü ve kısmi beylikdüzü deniz manzarası eşliğinde açık alan teraslı günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır,
Mutfak mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve tüm mutfak malzemeleri ile donatılmıştır. Ücretsiz yüksek hızda fiber İnternet erişimi (Wi-Fi) tesisimiz genelindeki bütün alanlarda ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı topluluğu
Hera residence sakinleri ve ziyaretçileri kozmopolit bir yaşam tarzı ile beraberinde günlük kiralık hizmeti veren sınırlı sayıda ve yeterlilikleri bulunan çok nadir firma ile beraberinde 20’den fazla restoran, sağlık ve spor tesisleri, gündüz bakım merkezlerinde kendi perakende mağazaları ve daha fazlası tesis bünyesinde yer almaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Hera Residence TÜYAP Yanı bir ortam ve olanaklar sağlarken, sahilde yürümeyi sevenler için,günlük kiralık dairelerin sadece 1 km kadar uzağında beylikdüzü sahil şeridi yer almaktadır,bu sahil şeridi içerisinde yüzmek, güneşlenmek mve çeşitli su sporlaır faaliyetleri bulmak mümkündür.
Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve yakın çevresi

Günlük kiralık dairelerden kolay erişim ile sadece 1km mesafede sahil şeridi, oteller, restoranlar ve kafeler, alışveriş merkezleri ile beylikdüzü tam bir kozmopolit yaşam merkezi olmuştur.
İstanbul uluslararası havaalanı, 30 dakika için 30 km uzaklıktadır.
metrobüs istasyonuna sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır,

Beylikdüzü Hera Residence Evleri – 0532 4060045

Residence sosyal imkan sağlayan ve güvenlik olarak en üst düzeyde bulunan kaliteli yapılara verilen isimdir.Avrupa da yıllardır yaygın olarak bilinen ve kullanılan residence konaklama Ülkemizde de son yıllarda yeni bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul Beylikdüzünde yıllardır hizmet veren Lavinya Garden firması olarak sizlere Beylikdüzü Hera Residence Evleri olarak residence hizmeti sunmaktayız. İstanbulun parlayan yıldızı Beylikdüzünde yükselen Hera residence dikkat çeken yapılarından biridir. Sizlerde bu yapı içerisinde yaşamak isterseniz ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.

Beylikdüzü Hera Residence Evleri – 0532 4060045

Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence günün her saati ulaşabilirsiniz. Metro istasyonu ve metrobüs duraklarına çok yakın olan hera residence sizlere asla ulaşım sorunu yaşatmamaktadır.İçerisinde jakuzi kapalı yüzme havuzu bulunan Hera residence saunası ile sizlere unutulmaz bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Beylikdüzü Hera Residence Evleri misafirleriniz oldukça  lüxs ve rahat bir konaklama imkanı yaşatabileceksiniz. Günün her saati çalışan güvenlik kamerası ve güvenlik personeli ile oldukça güvenilir bir konaklma imkanı sizleri bekliyor. Residence atmosferini solumak artık sizler için çok kolay.

Beylikdüzü Hera Residence Evleri

Beylikdüzü Hera Residence Evleri

Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ile oldukça temiz ve sağlıklı bir konaklama sizleri bekliyor. Sürekli çalışan temizlik personelleri ve sizlerin hizmetinde olan teknolojik imkanları ile sizler de Hera Residence farkını doyasıya yaşayacaksınız.

Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ile kablolu tv fiber internet ile rahat bir ortam yaşayacaksınız. Kapalı otoparkı ile araçlarınızda güvenli bir alanda park edeceksiniz.1+1 2+1 stüdyo tipi cam tavan dailerimiz ile rüyalar ortamında konaklayacaksınız. Dilerseniz Beylikdüzünde bulunan cafe ve restaurantlarımızda dilerseniz alt katımızda bulunan cafelerimizde misafirleriniz ile dilediğinizce vakit geçirebileceksiniz.

Sizlerde teknolojik üst düzey güvenlilikli hijyenik bir konaklama yaşamak isterseniz girişinde saçma sapan kayıt vb. işlemler ile uğraşmadan kendinizi evinizde hissetmek isterseniz mutlaka Beylikdüzü Hera Residence Evleri ailesi ile irtibata geçmelisiniz.

Günlük Kiralık Daireler Hera Residence  ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler – 0532 406 0045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler seçeneklerimiz için beylikdüzü günlük ev kiralama ya da beykent günlük daire kiralama seçeneklerimize ofisimize gelerek ve internet sitemiz üzerinden bilgilendirilebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler rahat edeceğiniz her türlü konfor imkanlarını bulabilirsiniz. Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler profesyonel temizlik şirketi aracılığı ile düzenli şekilde günlük temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Beylikdüzü günlük ev Genel anlamda tüm odaların temizlenmesi ve yatakların detaylı olarak temizlenip değiştirilmesi mümkündür. Amacımız değerli müşterilerimize kendi evleri kadar rahat ve konforlu aynı zamanda kusursuz bir konaklama hizmeti vermek istememizdendir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daire Ayrıca dairelerde bulunan mobilyaların ve iç mimarinin son derece modern ve kaliteli olması da dikkat çekmektedir. Beylikdüzü günlük kiralık evlerde ister tek başınıza, erkek veya bayan olarak, isterseniz de grup olarak ya da ailenizle konaklamalarınızı yapabilirsiniz. Yalnız bayanlar da her zaman güvenlikli olan dairelerde rahatlıkla kalabilirler.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler – 0532 406 0045

İstanbul’un yükselen ilçelerinden olan Beylikdüzü konaklama fırsatları ile işlerinizi kolaylaştırıyor. Bir iş toplantısı, arkadaş ziyareti veya tatil için Beylikdüzü’nü tercih etmeniz size avantaj kazandıracaktır. Beylikdüzü üzerinde bulunduğu E-5 karayolu, Metrobüs ve otobüs hatlarıyla ideal bir konum sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun bir konaklama yeri bulmak hiç de zor değil.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daire size eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Beylikdüzü günlük kiralık Daire ile ev ortamında ve ihtiyacınız olan her türlü ev eşyasına sahip olarak uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz. Günlük kiralık evler sayesinde kaldığınız süre içerisinde yapacağınız harcamaları da azaltabilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daireler Bu evler sizlere isterseniz kendi mutfağınızda yemek yapma imkanı da sunuyor. Konaklayacak kişi sayısına göre çeşitlilik gösteren evlerden size uygun olanını bulmak hiç de zor değil. Beylikdüzü alışveriş ve fuar merkezleri ile sizlere avantaj sunuyor. Ayrıca İstanbul’un yazlık yerleri olarak görülen Gürpınar ve Silivri gibi bir çok mevkiye yakınlığı ile de cazip hale geliyor.

İstanbul’daki otellere nazaran günlük kiralık evler fiyat avantajı sağlamaktadır. Özel gün ve tatillerde otel fiyatlarındaki artış konaklamayı zorlaştırmaktadır. Bunun yerine Beylikdüzü’nde Beylikdüzü günlük ev günlük kiralık ev tercih ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bir otel odasından eksiği bulunmamakta hatta fazlası bulunmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Jakuzili Daire hem bir kişi için hem de aile için uygundur. Otel odasında tek bir odaya sıkışmak yerine ev konforunda vaktinizi geçirmeye ne dersiniz?

Esnek gün seçenekleri ile tam da ihtiyacınız olan konaklamayı sizlere sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim geçmeniz yeterlidir. Günümüz trendlerinden olan günlük kiralık ev fırsatını siz de yakalayın.

https://youtu.be/8d9VnKwF6wM

 

Beylikdüzü Günlük Hera Residence – 0532 4060045

İstanbulun en şirin sehri Beylikdüzünde harika bir konaklama tatil için ya da gece için Beylikdüzü Günlük Hera Residence ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Otele gittiğiniz zaman kişi başına günlük ücret ödersiniz. Günlük ev kiraladığınız da ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir, dolayısıyla kaç kişinin konaklayacağı kiraladığınız evin kapasitesi ile orantılıdır, aslında her şey kendi evinizdeki gibidir.Hem kalabalık gelip, hem de bir arada mı kalmak istiyorsunuz? O zaman gelin bizim misafirimiz olun ki; kendi evinizin ortamını birde İstanbul Beylikdüzü merkezde yaşayın.

Kendi yemeğinizi kendiniz pişirin, misafirlerinizi kendi evinizdeymiş gibi ağırlayın.İş veya çeşitli nedenlerden dolayı Istanbulda kalmanız gerekti.. Otel odası da artık size dar geliyorsa, gelin kendinize kısa süreli ev tutun. Kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayın kurutma askısı, ütü ve ütü masası tüm bunlar size sunulmaktadır. Kendi evinizin temizliğini ücretsiz olarak biz yapalım. Her üç günde bir çarşaflarınızı değiştirip genel temizliğinizi gerçekleştirelim.

Beylikdüzü Günlük Hera Residence

Beylikdüzü Günlük Hera Residence

Beylikdüzü Günlük Hera Residence – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Residence  sizlere stüdyo tipi olarak dizayn edilmiş 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile full eşyalı LCD plazma tv, wifi ve klimalı odalarımız ile sizleri beklemekteyiz.Sizlerde kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız mutlak bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Hera Residence olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Beylikdüzü Günlük Residence  ile ev tercih etmeniz için daha bir çok neden var. Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.

Beylikdüzü Günlük Hera Residence yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzünde en çok sevilen ve tercih edilen firmayız. Günlük Apart

Sitemiz içerisinde firmamız dahilinde en çok tercih edilen daire modelerimiz sizler için toplamış bulunmaktayız. Dilerseniz buradan sizlerde inceleme yaparak dilediğiniz daire modelini beyenip bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her türlü bakımı ve temizliği yapılmış lüx dairelerimizde uygun fiyata konaklama keyfini yaşayın..

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev

Son yıllarda oldukça artan günlük otel fiyatlarından sonra oldukça popüler olmaya başlayan günlük daire kiralama, özellikle Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin büyük illerinde çokça tercih  edilen bir konaklama çeşidi olmaya başladı. Günlük daire kiralama  özellikle günlük gezilerden sonra konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla da kullanılabilmektedir. Peki, günlük daire kiralama, diğer konaklama türlerine göre neden daha fazla tercih ediliyor?

Günlük Daire Kiralama Neden Tercih Ediliyor? 

Günlük daire kiralamak, herhangi bir otelde kalmaktan daha ucuz  maliyete sahip bir konaklama türüdür. Çok uygun fiyatlara bir gün boyunca rahatça konaklayabilir, konaklama masraflarınıza vereceğiniz paralarınızla gittiğiniz yerde daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca günlük dairelerde kalmak diğer otellere göre daha konforludur. Oldukça imkânları içinde bulunduran bu günlük daireler, bir gününüzü en rahat ve en güzel şekilde geçirebilmeniz için içinde birçok imkân bulundurmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev

Bunun amacı ise misafirlere en uygun fiyatlara en  rahat ortamı sağlamaktır. Günlük daireler oldukça çeşitli özelliklere sahip olabilmektedir. İsteğinize ve kişi sayısına göre 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere misafirlerin en rahat edeceği şekilde onlara sunulmaktadır. Tek başına kalmak isteyen misafirlerin genellikle 1+0 ve 1+1 daireleri tercih etmesinin yanında, ailesiyle birlikte bir gün konaklamak isteyen  misafirlerde 2+1 veya 3+1 daireleri tercih etmektedir.

Fakat bilinilmesi gereken durum ise, 3+1 dairelerin günlük kiralama işlemlerinde oldukça  az olarak kullanılmasıdır Günlük Kiralık Dairelerin En Yoğun Olduğu Merkez: İstanbul Beylikdüzü İşte son yıllarda oldukça popüler olan bu konaklama çeşidinin en yoğun olduğu adreslerinden biri ise İstanbul Beylikdüzüdür. İstanbul Beylikdüzü günü birlik bir daire kiralayarak, konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde 1+0, 1+1, 2+1 olmak üzere birçok oda seçenekleri sizlere sunulmaktadır.

Bu daireleri kiralarken ise en çok dikkat etmeniz gereken şey ise bu işi yapan profesyonel firmalarla çalışmanızdır. Aksi takdirde dairenizi kiraladıktan sonra çok çeşitli şekillerde mağdur olabilirsiniz

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev de Hangi İmkânlar Bulunmakta :

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler innovia Ev de birçok imkân siz misafirlerimize sunulmaktadır. Özellikle bu dairelerde bulunması gereken en önemli imkân sıcak sudur

Beylikdüzü kiralayacağınız günlük dairelerde mutlaka sıcak su ve merkezi ısıtma imkânlarının olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Dairelerde misafirlerin rahat etmesi amacıyla sunulabilen bir diğer imkân ise, televizyon ve internet  bağlantısıdır. Kiralayacağınız dairede bu özelliklerin bulunması durumuna kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

Residence sosyal imkan sağlayan ve güvenlik olarak en üst düzeyde bulunan kaliteli yapılara verilen isimdir.Avrupa da yıllardır yaygın olarak bilinen ve kullanılan residence konaklama Ülkemizde de son yıllarda yeni bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul Beylikdüzünde yıllardır hizmet veren Lavinya Garden firması olarak sizlere Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence olarak residence hizmeti sunmaktayız. İstanbulun parlayan yıldızı Beylikdüzünde yükselen Hera residence dikkat çeken yapılarından biridir. Sizlerde bu yapı içerisinde yaşamak isterseniz ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hera Residence – 0532 4060045

Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence günün her saati ulaşabilirsiniz. Metro istasyonu ve metrobüs duraklarına çok yakın olan hera residence sizlere asla ulaşım sorunu yaşatmamaktadır.İçerisinde jakuzi kapalı yüzme havuzu bulunan Hera residence saunası ile sizlere unutulmaz bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence misafirleriniz oldukça  lüxs ve rahat bir konaklama imkanı yaşatabileceksiniz. Günün her saati çalışan güvenlik kamerası ve güvenlik personeli ile oldukça güvenilir bir konaklma imkanı sizleri bekliyor. Residence atmosferini solumak artık sizler için çok kolay.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hera Residence

Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ile oldukça temiz ve sağlıklı bir konaklama sizleri bekliyor. Sürekli çalışan temizlik personelleri ve sizlerin hizmetinde olan teknolojik imkanları ile sizler de Hera Residence farkını doyasıya yaşayacaksınız.

Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ile kablolu tv fiber internet ile rahat bir ortam yaşayacaksınız. Kapalı otoparkı ile araçlarınızda güvenli bir alanda park edeceksiniz.1+1 2+1 stüdyo tipi cam tavan dailerimiz ile rüyalar ortamında konaklayacaksınız. Dilerseniz Beylikdüzünde bulunan cafe ve restaurantlarımızda dilerseniz alt katımızda bulunan cafelerimizde misafirleriniz ile dilediğinizce vakit geçirebileceksiniz.

Sizlerde teknolojik üst düzey güvenlilikli hijyenik bir konaklama yaşamak isterseniz girişinde saçma sapan kayıt vb. işlemler ile uğraşmadan kendinizi evinizde hissetmek isterseniz mutlaka Beylikdüzü  Günlük Kiralık Daireler Hera Residence ailesi ile irtibata geçmelisiniz.

Günlük Kiralık Daireler Hera Residence  ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence

Avrupa da uzun yıllardan beri var olan ama ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan residence günlük kiralık daireler her açıdan  sizler için bir otele göre daha uygun ve konforlu konaklama imkanıdır. 9 yıldır en üst seviyede hizmet verdiğimiz bu sektörde şimdi kalitemizi ve güvenilirliğimiz sizler için TÜYAP yanından bulunan Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence olarak sizlere sunmaktayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence ailesi olarak metro istasyonuna sadece 15 metre uzaklıkta bulunmaktayız.İETT otobüs durakları hemen yanımızda bulunmaktadır. Yine sizler için sizlerin hizmetinde buluna kapalı otopark sistemiz 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenmektedir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Residence

Residence dairelerimiz full eşyalı olmak ile birlikte 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde jakuzilidir. Dairelerimiz stüdyo tipi dizayn edilmişdir. İçerisinden  LCD Plazma tvler klima ve kombi sistemeleri mevcuttur. Yine bir evde bulunması gerek herşey sizler için bulunmaktadır.

Residence dailerelerimizde çay, su, nescafe ve soda gibi içecekler firmamızın ikramıdır. Dilerseniz kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz dilerseniz beylikdüzünün o nezih restaurantlarından 7/24 evlerinize sipariş verebilirsiniz. Yine residence dailerelerimizin teras katında bulunan yüzme havuzumuzda yüzerek serinleyebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü Residence olarak sizlerin özel günlerinizde sizlerin yanınızdayız bizlere ulaştığınız andan itibaren süprizler ile dolu evleriniz sizler için hazırlanmakta ve sizlere unutamıyacağınız harika bir tatil imkanı sunmaktayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Residence olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ayrıcalıkta 3 gün üzerinde konaklamalarda sizlere firmamızın tahsis ettiği araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Residence ailesi olarak sizlere İstanbulun en güzel ve sakin yerinde harika bir konaklama imkanı sunmak maksadıyla hizmet vermekteyiz. Sizler için özel hazırlanmış full eşyalı stüdyo tipi dairelerimiz ve özel günleriniz için dizayn edilmiş cam tipi tavanlı odalarımız ile rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Günlük Kiralık Residence Beylikdüzü ailesi olarak  9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Sizlerde bu harika residence dairelerimizde İstanbul Beylikdüzünde Kendi evlerinizde rahat konforlu bir tatil yapmak istiyorsanız mutlaka bize ulaşın. Dilerseniz www.gunlukkiralikdaireler.com.tr adresimizden dilerseniz 0532 406 0045 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.