Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire – 0532 406 0045

Uygun fiyatla 5 yıldızlı bir otel konforunda, kendi evinizdeki gibi rahat etmenin tek yolu Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire  ile ev kiralamak olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Hem kalabalık gelip, hem de bir arada mı kalmak istiyorsunuz? O zaman gelin bizim misafirimiz olun ki; kendi evinizin ortamını birde İstanbul Beylikdüzü merkezde yaşayın. Kendi yemeğinizi kendiniz pişirin, misafirlerinizi kendi evinizdeymiş gibi ağırlayın.İş veya çeşitli nedenlerden dolayı Istanbulda kalmanız gerekti.. Otel odası da artık size dar geliyorsa, gelin kendinize kısa süreli ev tutun. Kendi çamaşırınızı kendiniz yıkayın kurutma askısı, ütü ve ütü masası tüm bunlar size sunulmaktadır. Kendi evinizin temizliğini ücretsiz olarak biz yapalım. Her üç günde bir çarşaflarınızı değiştirip genel temizliğinizi gerçekleştirelim.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire – 0532 406 0045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire

Beylikdüzünde bildiğiniz gibi ev tutmak çok pahalıdır bu nedenle bu güzel semtte uzun süreli kalmak gerçekten size baya tuzlu gelir ama küçük kaçamaklar ile sizde bu güzel semtin keyfini sürebilirsiniz bunun için en ekonomik tabii ki günlük kiralık evlerdir…

Günlük kiralık evler Beylikdüzünde bölgesinde pek yoktur çünkü bu semt bildiğiniz gibi zenginlik ve lüx ile anılır…Bu nedenle insanlar genelde bu bölgeden günlük ev tutmayı çok yüksek ücretler olduğunu sanırlar ama şirketimiz  yakın yerdeki evlerimiz ile sizlere ekonomik fiyatlar ile kaliteli ve deniz ve istanbul manzaralı evlerin keyfini sürmenize imkan tanıyor…

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire  sizlere stüdyo tipi olarak dizayn edilmiş 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile full eşyalı LCD plazma tv, wifi ve klimalı odalarımız ile sizleri beklemekteyiz.Sizlerde kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız mutlak bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Beylikdüzü Kiralık Günlük Daireler yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzünde en çok sevilen ve tercih edilen firmayız.

Sitemiz içerisinde firmamız dahilinde en çok tercih edilen daire modelerimiz sizler için toplamış bulunmaktayız. Dilerseniz buradan sizlerde inceleme yaparak dilediğiniz daire modelini beyenip bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her türlü bakımı ve temizliği yapılmış lüx dairelerimizde uygun fiyata konaklama keyfini yaşayın..