Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler 60 TL – 0532 406 0045

İstanbul’da günlük konaklamaya ihtiyaç duyanlar için en doğru yer Beylikdüzü  bölgesi olacaktır. Huzurlu ve sakin bir otama sahip olması günlük kiralık dairelerde konaklamak isteyenlerin adresi haline gelmiştir. Beylikdüzü Günlük kiralık daireler İstanbul Beylikdüzü  bölgesinde hizmet vermektedir. Lüks dairelerimizde günlük, gecelik, haftalık, aylık olarak konaklayabilirsiniz. Rahatına düşkün olanların, evin içinde ferah bir ortamda konaklama imkanına sahip olacakları günlük daireler, çok sayıda arkadaş gruplarının da bir arada konaklamasına olanak vermektedir. Beylikdüzü Günlük 1+1 kiralık dairelerin büyüklüğüne göre fiyatları değişkenlik gösterse de 60 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerine konaklama olanağı veriyor. Günlük kiralık dairelerde konaklamak isteyenler için en güzel semt olan Şirinevler, sorunsuz bir tatil yapmanızı sağlar. İhtiyaçlarınızı kısa sürede tamamlamanız için alışveriş merkezleri, marketler, büfeler, restoranlar, eğlence mekanları dairelerin yakınında bulunuyor. Bu sayede kendinize ayıracak vakti fazlasıyla bulabiliyorsunuz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler 60 TL – 0532 406 0045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler 60 TL

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler 60 TL

İstanbul gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir. Şehrin doğal güzelliğine kendinizi kaptırıp da yorulduğunuzda evinizde bulunan çay setiyle çay yapabilir, balkonun tadını çıkarabilir, konforlu yatağınızda dinlenebilirsiniz. Şehrin büyü yabancı turistleri de kendisine çekmektedir. Yabancı turistler de konaklamada rahatlığın farkına vararak günlük kiralık ev Beylikdüzün de konaklamayı seçmektedir. Metrekaresine göre değişen, oda sayısı kişilerin sayısına göre belirlenen, birden fazla banyoya sahip olabilen günlük kiralık dairelerde lüks bir konaklama yapmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yabancı bir ortamda bulunduğunuzu unutturacak, kısa sürede alışmanızı sağlayacak Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler 60 TL  sizlerin, ailenizin ve arkadaşlarınızın rahatını düşünmektedir. Evle ilgili bilgilendirmeleri internet sitesinden öğrenebilir, firmamızı arayarak yetkililerimizle görüşebilir ya da şehre geldiğinizde firmamızın adresine gelerek evleri görebilirsiniz.

Kiralamaya karar verdiğinizde ayırttığınız gün sayısı için ödeme yapmanız gerekmektedir. Kredi kartıyla ya da nakit olarak ödeme yapabilmektesiniz. Beylikdüzü günlük kiralık daireler 5 yıldızlı otellerdeki rahatlığı aratmayacak, konforuyla lüks konaklama seçeneği olarak değerlendirilen, özel gün ve gecelerde İstanbul’u ziyaret edişlerde çok sayıda kişi tarafından tercih edilen alternatif konaklama yöntemidir. Dairelerin resimleri internet sitemizde yayınlanmaktadır. Özel temizlik ekipleri aracılığıyla daireler temizlenmekte ve konaklayabileceğiniz hijyen bir ortam haline getirilmektedir. Güvende ve teminatlı olarak kalacağınız daireler için isteğinize bağlı olarak sözleşme de yapılabilmektedir.