Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem – 0532 4060045

Beylikdüzün ’de Kendi Evinizin rahatlığında Günlük Kiralık Evler

Sizlere 9 yıldır en üst düzeyde hizmet veren firmamız Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem  ailesi olarak sizlere her gün düzenli temizliği yapılan ve içerisinde sizlere rahat bir konaklama yaşatmak için tüm eşyalı hazır ve son teknoloji modern olan stüdyo tipi dairelerimizde hizmet vermekteyiz

Günlük kiralık ev Beylikdüzü hizmetimiz sayesinde, son derece temiz, sizlere kendi eviniz rahatlık ve konforunu sunan kendi yemeğinizi pişirip kendi alışverişinizi yapabileceğiniz bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem -0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairem

Beylikdüzü merkeze yakın evlerimizi kiralamanız durumunda, akşam canınız sıkıldığında dışarı çıkabilir, size en yakın marketlere hemen ulaşabilir, her türlü ev eşyası, gıda ve ürün ihtiyacınızı size yakın olan merkezden hemen karşılayabilirsiniz.
Bu şekilde mağdur bölge denilen, merkeze uzak ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanacağınız kısımlardan ev kiralamamız oluyorsunuz.
Temiz, Konforlu ve Lüks Günlük Kiralık Evler

Günlük kiralık dairelerimizde temizlik işlemleri, anlaşmalı temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde, sizden önce evi kiralayan kişilerden hiçbir iz kalmadan, tertemiz bir evde konaklamanız sağlanmaktadır.

Beylikdüzü günlük dairelerimizde, temiz havlular ve çarşaf takımları, evinizin temizliğini yapabileceğiniz elektronik cihazlar, yemek pişirmenize yarayacak olan tüm eşyalar yer almaktadır. Aynı zamanda temizlik ekibimizden destek alarak evinizi uzun vadeli kullanımlarda arada bir pratik bir şekilde temizletebilmeniz de mümkün olmakta.
Beylikdüzü’de Teknolojik Donanımı Tam Günlük Kiralık Evler

1+1, 2+1, 3+1 günlük kiralık dairelerimizin tümü, teknolojik açıdan tam donanımlı olarak sizlere sunulmaktadır. LCD ekran televizyon ve uydu yayını ile sevdiğiniz diziler, spor programları, maçlar, yabancı dizi ve filmler her an elinizin altında olacak ve ev ortamınızı aratmayacak şekilde televizyonu takıp edebilmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra kesintisiz WiFi bağlantısı ile telefonunuzdan ve diğer mobil cihazlarınızdan interneti kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır. Kablolu telefon bağlantısı bulunan evlerimizden bizimle iletişime geçip, herhangi bir problem durumunda hızlı bir teknik destek alabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Beylikdüzü’de Günlük Ev Kiralama

Temiz, konforlu, ferah ve düzenli evlerimiz, Beylikdüzü Lavinya Garden Sitesin de bulunmaktadır. Kiralık daire rezervasyonunuzu, internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Beylikdüzü ’nün farklı kısımlarında bulunan dairelerimiz, ayrıntılı fotoğrafları ile birlikte sitemizde yer almaktadır. Dairelerimizi inceleyerek, sizin, ailenizin konfor ihtiyacına en uygun olan daireyi kiralayabilirsiniz. 1+1 evlerimiz tek kişilik kullanım için kiralanmaktadır.
3+1 evlerimizi ise kalabalık arkadaş gruplarına ve ailelere kiralayabilmemiz söz konusu olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçerek size bu konuda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.