Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire

Beylikdüzü İstanbul un en çok gelişmekte olan yeşil ve doğanın biryerleştiği en şirin şehridir. Beylikdüzünde bu güzellikleri sizler için harika manzaralı odalarımız ve mükemmel bir hizmet birşetirerek sizlerin hizmetine sunmaktayız. Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire firması olarak kendimizi siz müşterilermize temiz huzurlu bir gün yada gece geçirmeniz için kendinizi evinizde hizmetiniz için çalışmaktayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzün de en çok sevilen ve tercih edilen firmayız. Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire  ailesi sizleri ağırlamaktan ve sizlere hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişen günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısından bağımsız olmaktadır. Dairelerimizde müşterilerimizin rahat etmeleri için klima kombi LCD Plazma Ve wifi  gibi ihtiyaç duyulan eşyalar mevcuttur. 1+0 stüdyo daireleri ile 2+1 arasında değişen dairelerimiz konum itibari ile de oldukça elverişli yerdedir.. Alışveriş yapılacak pek çok yer yürüme mesafesinde olması sayesinde her türlü ihtiyacınızı aracınıza binmeye gerek duymadan alabilirsiniz.Her kullanımda komple temzilenen oda,değişen yatak çarşaflarını,banyo havlularına güvenle kullanın. 3 gün ve üzeri kiralamalarda istasyon veya otogardan ulaşımınızı ücretsiz özel araç ve şoförle sağlıyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Dairer sizlere stüdyo tipi olarak dizayn edilmiş 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile full eşyalı LCD plazma tv, wifi ve klimalı odalarımız ile sizleri beklemekteyiz.Sizlerde kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız mutlak bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Kiralık Deniz Manzaralı Daire olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. Beylikdüzünde tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Sitemiz içerisinde firmamız dahilinde en çok tercih edilen daire modelerimiz sizler için toplamış bulunmaktayız. Dilerseniz buradan sizlerde inceleme yaparak dilediğiniz daire modelini beyenip bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her türlü bakımı ve temizliği yapılmış lüx dairelerimizde uygun fiyata konaklama keyfini yaşayın..