Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire – 0532 4060045

İstanbul da Üniversite okuyan çocuğunuzun mezuniyet töreni var.  Ve büyük bir aile olarak onu bu özel gününde yalnız bırakmak istemiyorsunuz. Ama bir sorun var bu kadar insan nerede konaklayacağız diye mi düşünüyorsunuz. Artık düşünmeyin çünkü Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire olarak sizlere istanbulda otel de sıkışıp kalmak yerine bu güzel gününüzde kendi evinizi istanbula taşıma imkanı veriyoruz. Hem yemeğinizi evinizde yapın paranız cebinize kalsın. Hemde kişi ücret verip yüksek maliyetli otellerde kalmaktan ise kendi evinizde daha ucuza konaklayın.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire – 0532 4060045

Sizler için hazırlanmış 1+1 2+! 3+1 full eşyalı evlerimizde  konaklama imkanı sunuyoruz. Kendi evinizdeki gibi İstanbulda yaşama imkanı sunuyoruz.

Artık sizinde İstanbulda bir eviniz var.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire evlermiz stüdyo tipi dizayn edilmiş olup içerisinde  herşey mevcuttur. LCD Plazma Tv Wifi kombi klima Modern koltuk takımlarınız mutfağiniz ve dolabınız yani sizin evinizde olan herşey sizlerin  hizmetinde İstanbul Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire de yani evinizde.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire teras katımızda bulunan yüzme havuzumuzda dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire bulunduğu konum itibari sizlere istanbulun herköşesini ayağınıza sunuyor. Yanı başımızda bulunan metro istasyonu ile her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yada yürüme mesafesinde bulunan İETT durakları yolculuk edebilirsiniz.

Evinize alışveriş yapmak isterseniz Beylikdüzü Günlük Kiralık dairenin karşısında bulunan Migrosdan istediğiniz şekilde alışverişinizi sağlayabilirsiniz.

Akşamları evinizde sıkıldı iseniz Beylikdüzünün en güze restaurant ve cafelerinde oturabilirsiniz ve yine hiçbir vasıta kullanmadan yürüyerek kendi evinize dönebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire olarak sizlerin evini sizler için hergün biz temizliyoruz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Eşyalı Daire 9 yıldır kaliteden hiç ödün vermeden güvenilir ve huzurlu konaklamayı sizlere İstanbulda sağlamaktayız.Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır.Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Sizlerde istanbulda rahat bir konaklama yaşamak isterseniz mutlaka bize ulaşın.