Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia – 0532 406 00 45

Güzel bir istanbul tatili planı yapıyoruz. Ama konaklama sorunumuz var yüksek fiyatlı oteller fiyatları önümüze çıkan en önemli bir engeldir.Diğer bir sorun ise konaklayacağımız otelin ulaşım olarak bizlere kolaylık sağlamasıdır. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia ailesi sizin bu sorunlarınızın en önemli çözüm noktasıyız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia – 0532 406 00 45

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia

Bizlerde Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia 9 yıldır hizmet veren tecrübeli bir firmayız. Müşterilerimizin bizden neler beklediklerini bilen ve bu istekler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sürekli gelişim ve kurumsal yaklaşım temel amaçlarımızdandır.. Değişimlere ve yeniliklere olabildiğince hızlı uyum sağlayabilen elastik bir firma profilimiz vardır. Beylikdüzü bölgesinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz ve  tüyap fuar merkezine (tüyap fair convention and congress center) olan yakınlığımız ile yerli ve yabancı fuar katılımcılarına kaliteli ve uygun fiyatlı konaklama imkanları sunuyoruz.  Günlük kiralık dairelerimizin otel odalarından daha konforlu ve daha rahat olduğunu hiç tereddütsüz söyleyebiliriz.

Beylikdüzü İnnovia  Günlük Kiralık Ev olarak beylikdüzü genelinde sizler için 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde daire modellerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.Stüdyo tipi dizyanları ile Kombili,Klimalı Plazma LCD ve wifi hizmetlermiz tüm odalarımızda mevcuttur.

Beylikdüzü İnnovia Günlük Kiralık Ev olarak konum itibari ile  ulaşım olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Metrobüs sadece 15 metre yürüme uzaklığında. 3 M Migros marketleri sitenin giriş katında. Corner pup kiralayacağınız dairenin bitişiğinde yer alıyor. Sabaha kadar hareketli ve eğlenceli bir sokak. tanınmış tüm cafe, restaurantlar burada.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia ile ev tercih etmeniz için daha bir çok neden var. Sıcak yaz aylarında sitenin teras katında serinleyip güneşlenme imkanı bulabileceğiniz büyük bir havuz yer alıyor.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia  Temiz, Güvenli, Sorunsuz ve Kaliteli temiz deniz manzaralı 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 odalarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Sizlerde beylikdüzünde sakinliğin kalitenin keyfini çıkarmak isterseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz.Sitemiz içerisinde firmamız dahilinde en çok tercih edilen daire modelerimiz sizler için toplamış bulunmaktayız. Dilerseniz buradan sizlerde inceleme yaparak dilediğiniz daire modelini beyenip bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu Yüzden Bizde Diyoruz ki ; İstanbul’un Gülen Yüzü Beylikdüzünde Sizlerde unutumaz güzel bir tatil geçirmek isterseniz mutlaka bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev İnnovia  ailesi olarak sizler ile daha güçlüyüz.