Beylikdüzü Günlük Kiralık Havuzlu Daireler

Beylikdüzü günlük kiralık havuzlu villa hizmetimiz ile arkadaşlarınızla eğlenceli bir gün geçirme imkanına sahipsiniz ! Sıcak yaz aylarında piknik, havuz ve mangal keyfi bir arada. Villamızın havuzu 120 metre büyüklüğünde olup 2 metre derinliğe sahiptir. Çocuk havuzu ile hizmet sunan villa sahiplerinin ilanlarıyla karıştırmayınız !

Beylikdüzü Günlük Kiralık Havuzlu Villa -0532 4060045

Havuz başında serin serin mangal keyfini yalnızca  Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa hizmetimizle yaşayabilirsiniz. Piknik kültürüne aşina Türk halkı genellikle bir kaç aile, yada konu komşu toplanıp piknik yapmak için bir ağaç gölgesi arar. Ne gerek var ?

Beylikdüzü günlük kiralık havuzlu villa

Beylikdüzü günlük kiralık havuzlu villa

Beylikdüzü günlük kiralık havuzlu villa sizleri bu sorundan kurtarıyor. Müstakil etrafı yüksek duvarlarla çevrili, geniş bahçeli villamız da sonsuz huzur bulacağınızı garanti ediyoruz.

15 Kişilik bir grup piknik yapmaya, yada havuza gittiğinizi düşünün. Bunun size maliyetini ve piknik alanı bulmak için kat edeceğiniz onca yolu düşünün. Üstelik gittiğiniz yer havuz ise mangal yakamazsınız, piknik alanı ise havuza giremezsiniz.

Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa içeriği hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz. Evlerimiz 1+1 2+1 Ve 3+1 stüdyo tarzı dizayn edilmiştir. Evlerimizde sizlerin ihtiyacınız olacak herşey mevcuttur. Günlük ikram tepsilerimiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, fön makinesi, LCD Plazma TV, sıcak su cihazı, fırın ve kablolu tv yayınlarımız, günlük gazeteleriniz evlerimizde buluna sizlerin hizmetinde bulunan eşyalarımızdır.

Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa bulunan otopark alanımız 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır.
Sıcak yaz aylarında ya da stres dolu geçen bir iş günün ardından sizlerde dilerseniz Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa ücretsiz olarak sizlere hizmet veren teras katımızdan bulunan yüzme havuzumuzda eğlenebilirsiniz.
Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa olarak hafta sonları sizleri ücretsiz barbekü partisi vermekteyiz. Ve her haftasonu Beylikdüzü birkaç km uzaklıkta bulunan sahil beldelerinde Firmamız tarafından ücretsiz servisler kaldırmaktayız.
Sizlerde İstanbulda rahat ve güvenilir bir konaklama yaşamak isterseniz Beylikdüzü günlük kiralık havuzla villa ailesinin bir misafiri olmalısınız. Tüm Saydığımız hizmetlere sadece 60 TL sahip olabilirsiniz. Bizlere dilerseniz Sitemiz üzerinden dilerseniz yukarıda bulunan telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Biz oldukça uygun fiyata ikisi bir arada diyoruz ! Bu hizmetimizden faydalanmak ve bilgi almak için lütfen aşağıdaki ilan sayfamızı ziyaret ediniz.