Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda – 05324060045

İstanbul un en sakin sessiz ve modern şehri olan beylikdüzünde deniz manzaralı modern ve ihtiyacınız olan herşeyi barındıran günlük kiralık ev arıyorsanız Sizlerde Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda ya ulaşmalısınız. İstanbul dışında ikamet eden kalabalık bir aileyiz ve İstanbul tarihi o güzel doğasını ziyaret etmek ve çocuklarımıza güzel tarihi coğrafyamızı anlatan bir tatil sunmak istiyoruz. Fakat Mega şehir istranbulda konaklamak büyük sorun. Ailecek bir otel de kalsak ayrı bir masraf keşke ev olsaydı diyorsanız. Sizin bu sıkıntılarınızı gidermek ve sizlere rahat güzel bir ortam sunmak için Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda ailesi olarak bir telefon kadar size yakın ve hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda – 05324060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda

Sizlere  evinizden Kilometrelerce uzakta sanki evinizde gibi rahat huzurlu ortamı sunuyoruz. 1+1  2+1 3+1 şeklinde oluşan dairelermiz de Wifi LCD Plazma Klima ve Kombi bulunmaktadır. Bunun dışında dairelerimizde herşey bulunmaktadır. Bu güzel tatilde dilerseniz kendi evinizde kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Çamaşırlarınız yıkayabilirsiniz.

Ben tatildeyim neden kendi yemeğimi yapayım…. Ben buraya dinlenmeye geldim diyorsanız. Yemeklerinizi 24 saat odalarınıza sipariş verebilirsiniz. Sıcaktan sıkılıp bunaldım biraz serinlemek istiyorum diyorsanız teras katımızda bulunan Yüzme havuzumuzda dilediğinizce yüzebilir Güneşelene bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda  Yeni evlenen çiftler yada özel birgün kutlamak isteyen çiftler için Özel renkler de dizayn edilmiş daireleri de sizlerin hizmetinize sunmaktadır. Hergün evlerinizin temizliği Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Peki bu kadar hizmeti ve güzelliği anlattınız ücret sistemiz nasıl diye soruyorsanız. Bizler otellerdeki kişi başı fiyat tarifesi ile çalışmıyoruz. Bu yüzden kalabalık bir aile en cazip konaklama olanağıyız. Seçtiğiniz odanın genişliğine fiyatlarımız değişmektedir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda 9 yıldır hizmet verdiği İstanbul Beylikdüzünde en çok beğenilen ve tercih edilen firmadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Oda bulunduğu konum itibari ile sizlere ulaşımda da kolaylık sağlamaktadır.

Evinizden uzakta ama sanki evinizde gibi tatil yapmak istiyorsanız mutlaka bize ulaşın. Beylikdüzü Günlük Kiralık daire ailesi olarak sizlerin ihtiyacı olan herşeyi istanbulda hizmetinize sunmanın gurununu yaşamaktayız.