Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire – 05324060045

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire farkı ile sizlere en kaliteli konaklamayı en uygun koşullarda vermektedir.

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo dairelerimizin resimleri internet sitemizde de yer almaktadır. Dairelerimiz normal bir ev gibi tasarlanmış ve eşyalar siz kıymetli müşterilerimizin rahat edebileceği en ideal şekilde yerleştirilmiştir. Genel olarak her türlü ev eşyasının bulunduğu dairelerimizde eksik olan hiçbir şey yoktur. Özellikle 1 kişiden fazla kalmalarda oldukça hesaplı olan dairelerimizde ücretlendirmeler otellerde, pansiyonlarda ve apartlarda olduğu gibi kişi başı değildir. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Ve Daire ailesi olarak 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo Dairelerin büyüklüklerine ve özelliklerine göre değişen günlük kiralık ev fiyatları kişi sayısından bağımsız olmaktadır. Dairelerimizde müşterilerimizin rahat etmeleri için klima kombi LCD Plazma Ve wifi  gibi ihtiyaç duyulan eşyalar mevcuttur. 1+0 stüdyo daireleri ile 2+1 arasında değişen dairelerimiz konum itibari ile de oldukça elverişli yerdedir.. Alışveriş yapılacak pek çok yer yürüme mesafesinde olması sayesinde her türlü ihtiyacınızı aracınıza binmeye gerek duymadan alabilirsiniz.Her kullanımda komple temzilenen oda,değişen yatak çarşaflarını,banyo havlularına güvenle kullanın. 3 gün ve üzeri kiralamalarda istasyon veya otogardan ulaşımınızı ücretsiz özel araç ve şoförle sağlıyoruz.

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire – 05324060045

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire  sahibinden temin edeceğiniz ev anahtarı ile gönül rahatlığıyla kalmaya başlayabilirsiniz. Evlerde konaklarken herhangi bir durumdan dolayı bir isteğiniz ya da ihtiyacınız olması durumunda telefon numaramızı aramaktan çekinmeyin.

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire

Düzenli olarak bakımı yapılan ve eksikleri kontrol edilen dairelerimizde sizlerin rahat edebilmesi için her türlü ayrıntılar dikkatli bir şekilde düşülmüştür. Dilerseniz internet sitemizde yer alan dairelerimizin resimlerine bakmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bir inceleme için dairelerimiz görmeye gelebilirsiniz.

Her türlü görüşünüzü bizimle paylaşmak için telefon numaramızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan adresimizi ziyaret ederek personellerimizle beraber kiralamak istediğiniz daireye gidebilir.

Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde güvenilirliğimiz ve dürüstlük ilkesine bağlılığımız neticesinde Beylikdüzün de en çok sevilen ve tercih edilen firmayız. Beylikdüzü Günlük kiralık Stüdyo daire  ailesi sizleri ağırlamaktan ve sizlere hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.