Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP yanı – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı ailesi olarak sizlere resindence evlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Evlerimiz Stüdyo tipi dizayn edilmiş olup içerisinde herşey sizlerin hizmeti içi mevcuttur.Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı ailesi olarak 9 yıldır hizmet verdiğimiz Beylikdüzünde en çok tercih edilen ve müşteri memnuiyeti en yüksek olan firma olmaktayız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı olarak konum itibari ile Hastaneye, Alışverşiş Merkezlerine yakın bulunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınızı bir telefon ile karşılayabileceğiniz lüks residence dailerimiz sizleri beklemektedir. Evlerimiz stüdyo tipi olup cam tavanlı dublex seçeneklerimiz bulunmaktadır. Evlerimiz de ayrıca sizlerin hizmetinde LİG tv yayınlarımız da mevcuttur. Ayrıca sizlere hoş vakit geçirmeniz için iskambil ve tavla oyunlarımızda mevcuttur.Otopark sorunu yoktur. Kapalı otoparkımız ücretsizdir ve otoparktan direkt asansörle dairenize çıkma imkanı bulunmaktadır. Kapalı otoparkımız ve binamız 7/24 özel güvenlik ve kamera sistemi ile korunmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı – 0532 4060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP ailesi olarak sizlere 1+1 2+1 3+1 şeklindeki odalarımız stüdyo tipi dizayn edilmiştir. Evlerimizde wifi LCD plazma tv klima ve 24 saat sıcak su sizleri beklemektedir. Kendi evinizde olduğunuz için dilerseniz yemeğenizi kendinizi yapın dilerseniz Beylikdüzünün o neziz restaurantlarından odanıza 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP çay, su, nescafe ve soda gibi içecekler firmamızın ikramıdır. Dilerseniz hemen yanımızda buluna Migrostan kendi alışverişinizi yapıp evinizde kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Yada Beylikdüzün de bulunan harika restaurantlarımızdan evinize 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP Yanı olarak sizlere sunduğumuz bir diğer ayrıcalıkta 3 gün üzerinde konaklamalarda sizlere firmamızın tahsis ettiği araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız. Bulunduğumuz konum itibari ile asla ulaşım sorunu yaşamayacaksınız. Metro istasyonu sadece 15 M ilerimizde ve hemen yanına İstanbul İETT durakları bulunmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire TÜYAP ailesinin çatı yani teras katında bulunan yüzme havuzunda yüzebilirsiniz.

Dışarı çıkışlarınızda dilerseniz anahatarınızı bize bırakın dilerseniz yanınıza sizin.

Sizlerde İstanbulda rahat huzurlu  ve güvenilir ve rahat bir konaklama yaşamak isterseniz sitemiz üzerinde ya da telefon numaramızdan mutlaka bize ulaşın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir