Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı

İstanbul da 1 haftalık bir haftalık sürecek bir iş geziniz mi var ? Yada iş için çıktığınız  bir seyahat sonunda istanbul da konaklamak mı istiyorsunuz. ?Artık Otel odaları size küçük ve bunaltıcı geliyor kendinize daha ucuza ama daha rahat konaklayacağınız bir ortam mı arıyorsunuz ? Rahat olacak ve ucuz olacak biraz sizlere inandırıcı gelmeyebilir ama biz Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı  ekibi olarak siz istanbul da hem rahatı hem ucuzluğu  hemde kendi evinizi sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Beylikdüzü Günlük Kiralık daireler ekibimiz sizlere 7/24 güvenlik kamera sistemi ile denetlenen otopark alanı ve stüdyo tipi daireleri ile İstanbul en güzel şehri Beylikdüzünde sizleri kendi evlerinizde hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı – 05324060045

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP yanı olarak hem çalışan personelin rahat bir şekilde dinlemesini sağlarken hem de iş verenin her çalışanı için ayrı ayrı otel masrafı ödemesi yerine tek bir evde personelinin konaklamasına olanak sağlamaktayız. Hem ekonomik hem de konforlu günlük dairelerimiz de LCD Plazma TV klima wifi çamaşır makinesi ve ihtiyacınız olan herşey sizleri beklmektedir.

Beylikdüzü Günlük kiralık daireler merkezi konumda bulunması neticesinden dolayı metro istasyonuna 15 m uzaklıkta bulunmaktadır. İETT durakları da aynı şekilde yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Dilerseniz evlerinizde kendi yemeğinizi kendiniz pişirin dilerseniz Beylikdüzü günlük kiralık dairelerin hemen yanın da yer alan beylikdüzü çarşısında o nezih cafe ve restaurantlarında yiyebilirsiniz ya da evlerinize 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Yorucu ve sıkıcı bir iş gününün sonunda dilerseniz evlerinizde yer alan jakuziler de dinelenebilirsiniz. Yada isterseniz terasımızda yer alan yüzme havuzunda yüzerek yorucu geçen mesainizin stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Evlerinizde bulunan ikram tepsilerinizden dilediğiniz gibi yiyebilirsiniz. LCD plazma ekranınızdan lig tv ile istediğiniz maçı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler TÜYAP Yanı  olarak evlerinizi hergün düzenli olarak temizlemekteyiz. Dilerseniz evlerinizin anahtarlarını her çıkışınızda yanınıza alabilirsiniz. Kapalı otopark sistemimiz yüzme havuzumuz ve jakuzili stüdyo tipi sizler için dizayn edilmiş evlerimizde sizlerde konaklamak isterseniz mutlaka bize ulaşın. Dilerseniz www.gunlukkiralıkdaireler.com.tr sitemiz üzerinden dilerseniz 0532 496 0045 nolu telefon numaramızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.